تاریخ خبر: ۲۸ خرد ۱۳۹۵
تکمیل هتل ۵ ستاره صخره ای

تکمیل هتل ۵ ستاره صخره ای

تکمیل هتل ۵ ستاره صخره ای

با یک طرح نوین

احداث مجموعه باغ زیبای ایرانی در ورودی هتل

مهندس زکایی مشاور طرح هتل صخره ای:

برای نوروز ۹۶ شاهد پذیرش مسافر در هتل خواهیم بود

اطلاع رسانی بامداد لرستان

مشکلات هتل صخره‌ای با حضور استاندار ومسئولین دستگاه‌های اجرایی درمحل هتل صخره‌ای برگزارواستاندارلرستان ضمن بازدید ازروند اجرای طرح، دستور به رفع کلیه موانع موجود در مسیر تکمیل هتل ۵ ستاره صخره‌ای داد.

مدیرکل گردشگری، میراث فرهنگی وصنایع دستی لرستان اظهارداشت: روند تکمیل هتل صخره‌ای خرم‌آباد به حدی کند بوده که این پروژه رابه نماد عقب‌ماندگی لرستان تبدیل کرده است که باحضوراستاندار به یک سرمایه‌گذار جدید واگذار گردید.

سلیمانی گفت:یکی ازمشکلات اصلی این مجموعه که درابتدا برای هتل در نظر گرفته نشده بود موضوع پارکینگ می‌باشدکه در همین راستا لازم است برای احداث پارکینگ هتل اقدامات لازم صورت پذیرد ودستگاه‌های اجرایی ازجمله شهرداری و اداره کل راه و شهرسازی نیزبرای احداث پارکینگ هتل همکاری لازم با این مجموعه را داشته باشند.

وی درادامه با اشاره به توانمندی‌ها وتخصص مشاورطرح افزود: علاوه برتکمیل وراه‌اندازی هتل، طرح احداث یک مجموعه زیبای باغ ایرانی درمحل ورودی هتل دردستورکارقرارگرفته و همزمان با شروع به کارهتل، به بهره‌برداری خواهد رسید.

در پایان زکایی مشاور طرح هتل صخره‌ای نوید تکمیل هتل ۵ ستاره صخره‌ای با یک طرح نوین را داد و اعلام نمود این هتل برای نوروز آماده گردیده و شاهد پذیرش مسافر در هتل خواهیم بود.

 

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image بروجردی image

یک دیدگاه