تاریخ خبر: ۳۱ خرد ۱۳۹۵
۱۰۰۰ کوچه و خیابان در خرم‌آباد به نام شهدا نام‌گذاری شد

۱۰۰۰ کوچه و خیابان در خرم‌آباد به نام شهدا نام‌گذاری شد

۱۰۰۰ کوچه و خیابان در خرم‌آباد به نام شهدا نام‌گذاری شد

معاون خدمات شهری شهرداری خرم‌آباد گفت: ۱۰۰۰ کوچه و خیابان در شهر خرم‌آباد به نام شهدا نام‌گذاری شده است.

علی محمدخانی عصر امروز در جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و زیست شهری شورای اسلامی شهر خرم‌آباد بابیان اینکه  مقام شهدا بر کسی پوشیده نیست و ما این آرامش و امنیت را مدیون خون شهدا هستیم اظهار داشت: در راستای زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا شهرداری خرم‌آباد هزار کوچه و خیابان را به نام شهدا نام‌گذاری کرده است.

وی با تأکید بر اینکه در شهرداری خرم‌آباد هیچ منافاتی با نام‌گذاری معابر و کوچه‌ها به نام شهدا وجود ندارد افزود: مدیریت مشارکت‌های مردمی و یا مدیریت تشکل‌های مردم‌نهاد در شهرداری خرم‌آباد در ۱۸ سال گذشته تعطیل بوده و یا اگر بوده فعالیت آن مانند الان نبوده است.

معاون خدمات شهری شهرداری خرم‌آباد عنوان کرد: با انتصاب مشاور فرهنگی در شهرداری خرم‌آباد، مشارکت تشکل‌های مردم‌نهاد و خیران در امور مربوط به شهرداری با استقبال شهردار افزوده و نتایج خوبی تاکنون به دست آورده‌ایم که تا چند ماه آینده مردم ثمرات این مشارکت را خواهند دید.

وی بابیان اینکه مدیریت مشارکت‌های مردمی باید بر عهده شهردار باشد چون قرار است که تصمیمات کلانی در این حوزه اتخاذ شود تصریح کرد: وظیفه حوزه خدمات شهری تنها رفت‌وروب نیست چراکه تمام پروژه‌هایی که الآن به مایه افتخار شهرداری خرم‌آباد تبدیل‌شده‌اند به نحوی زیرمجموعه این حوزه هستند که ازجمله این پروژه‌ها می‌توان به ایجاد ۱۲۰ هکتار فضای سبز اشاره کرد.

محمدخانی بیان کرد: اگر خرم‌آباد به‌ عنوان یکی از هفت شهر برتر گردشگری معرفی‌شده است تمام آیتم‌های این انتخاب در حوزه خدمات شهری و شهرداری قرار دارند.

معاون خدمات شهری شهرداری خرم‌آباد به برگزاری جشن کاغذ با مشارکت شهرداری و تشکل‌های مردم‌نهاد در خرم‌آباد اشاره کرد و گفت: این مراسم یکی از بهترین جشن‌هایی بوده که در خرم‌آباد برگزار شده است؛ یک روز پس از اجرای این طرح  مردم  زباله‌های کاغذی خود را در کانکس‌های تفکیک زباله‌ای که در سطح شهر ایجادشده‌ قراردادند.

منبع: تسنیم

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

139505061422145568231324 image image oak-5

یک دیدگاه