تاریخ خبر: ۰۱ تیر ۱۳۹۵
شهردار الیگودرز: برای ملاقات با مردم زمان و مکان تعیین نمی‌کنیم

شهردار الیگودرز: برای ملاقات با مردم زمان و مکان تعیین نمی‌کنیم

برای ملاقات با مردم زمان و مکان تعیین نمی‌کنیم

شهردار الیگودرز گفت: برای ملاقات با مردم الیگودرز زمان و مکان تعیین نمی‌کنیم.

بهرنگ دالوند سه‌شنبه شب در نشست خبری با اصحاب رسانه و قلم شهرستان با اشاره به مشکلات شهر و موانع شهرداری گفت: بهترین پشتوانه برای رفع مشکلات شهرداری و انجام اقدامات عمرانی مردم و به ویژه نخبگان و فرهیختگان هستند.

وی با اشاره به لزوم تکریم ارباب رجوع اظهار داشت:  ما برای ملاقات و دیدار مردم زمان و مکان تعیین نخواهیم کرد و بر این باوریم که صاحب واقعی شهر و شهرداری مردم هستند و باید ناظر و پرسشگر باشند.

دالوند با اشاره به اینکه ۴۳ پروژه عمرانی برای اجرا تعریف شده و شورا هم مصوب کرده است، افزود: برای اجرای این پروژه‌ها ۲۰ میلیارد تومان نیاز است، اما به ترتیب اولویت انجام می‌شوند.

وی شروع فعالیت خود را با رفع آبگرفتگی‌های معابر عنوان نمود و گفت: از مشکلاتی که مردم و به ویژه کسبه همواره از آن گله‌مند بودند، آبگرفتگی معابر در فصل بارندگی‌ها است.

دالوند افزود: در همین راستا ضمن اولویت‌بندی با یک برنامه‌ریزی منسجم و در کمترین زمان ممکن نسبت به بازسازی کانال و لایروبی و رفع گرفتگی و احداث پل‌های استاندارد این مشکل در چهار راه‌های شهرداری، پونه‌زار و معلم رفع شده است.

وی با اشاره به ظرفیت‌های ویژه الیگودرز در مباحث مختلف گفت: متاسفانه در سه سال گذشته آنگونه که شایسته مردم الیگودرز است، کاری انجام نشده است و به همین جهت باید بیشتر تلاش کنیم و در این راستا پرسنل شهرداری بیشتر از گذشته باید تلاش کنند.

شهردار الیگودرز بدهی شهرداری را ۲۵ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: شهرداری بیش از ۱۴ میلیارد تومان از ادارات طلبکار است که در این رابطه از مسوولان درخواست همکاری داریم.

وی به کمبود اماکن تفریحی در الیگودرز اشاره نمود و اظهار داشت: رینگ اطراف تپه یال را آغاز کرده‌ایم و پس از انجام آن به دنبال احداث رستوران سنتی بام آبی ایران در پارک بنفشه هستیم.

شهردار الیگودرز از جمله اقداماتی که شهرداری در دست اجرا دارد تقویت فضای سبز شهری دانست و افزود: این فعالیت با مرمت و بازسازی فضای سبز خیابان‌های ساحلی آغاز شده و ادامه دارد.

دالوند گفت: احداث میدان سه راه خمین، اصلاح و تکمیل میدان ولیعصر(عج)، احداث پارک بانوان، تکمیل پارک رسالت و رنگ‌آمیزی مبلمان شهری و المان میادین و تکمیل میدان بختیاری و آسفالت معابر و کوچه‌ها و مرمت جداول و تجهیز ۱۲ پارک به لوازم بازی کودکان از دیگر اقداماتی است که شهرداری در دست اجرا دارد.

وی همچنین بر نامگذاری کوچه و خیابان‌ها توسط معاونت فرهنگی تاکید داشت و گفت: با توجه به ارتفاع سدهای الیگودرز نسبت به حوزه‌های آبی دیگر شهرها عنوان بام آبی ایران سزاوار الیگودرز است و این نام در شورای نامگذاری مصوب شده و بزودی تابلوهای آن نصب می‌شود.

منبع:‌فارس

 

 

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

139408231255501346508604.png 1466911814 2112581 13930218191457772714054

یک دیدگاه