تاریخ خبر: ۰۲ تیر ۱۳۹۵
۱۲۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان بهزیستی لرستان ایجاد شد

۱۲۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان بهزیستی لرستان ایجاد شد

۱۲۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان بهزیستی لرستان ایجاد شد

مدیر کل بهزیستی لرستان از ایجاد بیش از هزار و ۲۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان تحت پوشش این نهاد خبر داد.

 اسداله حیدری ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس اعلام اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، در ارزیابی های به عمل آمده از سامانه ملی رصد ، بهزیستی لرستان با هزار و ۲۸۶ شغل ایجادی رتبه اول اشتغال را از میان دستگاههای اجرایی کسب کرد.

وی گفت: این میزان معادل ۸۶۹ درصد اشتغال تعهد شده بهزیستی در سال ۹۴ است.

مدیر کل بهزیستی لرستان گفت: این میزان اشتغال به طیف های مختلف جامعه هدف از جمله معلولین ، زنان سرپرست خانوار و بی سرپرست و افراد بهبود یافته تعلق گرفته و بهزیستی لرستان با ارائه خدمات همچون تسهیلات خود اشتغالی، پرداخت حق بیمه سهم کارفرمایی و خویش فرمایی، صدور مجوز به مراکز غیر دولتی تحت نظارت و جبران کارایی ویژه معلولین در صدد رفع معضل بیکاری جامعه هدف بهزیستی است.

حیدری در ادامه افزود: در سالی که به درایت مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نامگذاری شده ، این مجموعه در حیطه وظایف و ایجاد اشتغال برای جامعه هدف تمام سعی و همت خود را به کار خواهد گرفت.

وی وضعیت بیکاری و فقر در استان را تاسف بار اعلام کرد  و گفت: رفع مشکل اشتغال اقشار ضعیف و ناتوان جامعه مستلزم همکاری همه جانبه دستگاههای اجرایی بوده تا به فراخور وظایف برابر قانون نسبت به حمایت جامع و کامل جامعه هدف بهزیستی تلاش کنند.

مدیرکل بهزیستی گفت: با توجه به تاکیدات مکرر مدیریت ارشد استان مبنی بر احقاق حقوق معلولین ، امیدواریم مسئولین نسبت به تخصیص سهمیه مربوط به اقشار معلول در استخدام های دولتی را مطابق قانون حمایت جامع از حقوق معلولان ، در اولویت کاری خود قرار دهند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

1زبان فارسی 139409021510146286566164 13930218191457772714054 720821

یک دیدگاه