تاریخ خبر: ۰۴ تیر ۱۳۹۵
کشف محموله ۵ میلیاردی اسباب‌بازی قاچاق در خرم‌آباد

کشف محموله ۵ میلیاردی اسباب‌بازی قاچاق در خرم‌آباد

کشف محموله ۵ میلیاردی اسباب‌بازی قاچاق در خرم‌آباد

جانشین فرمانده انتظامی استان لرستان از توقیف یک دستگاه کانتینر حامل بار اسباب‌بازی خارجی قاچاق به ارزش ۵ میلیارد ریال در خرم‌آباد خبر داد.

علی  احمدی‌تبار اظهار داشت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان در راستای اجرای طرح‌ها و مبارزه با ورود و خروج کالای قاچاق با استقرار در آزادراه خرم‌آباد – اندیمشک حین کنترل خودروهای عبوری، یک دستگاه کانتینر را توقیف کردند.

وی در ادامه افزود: ماموران در بازرسی خودرو توقیفی ۴۰ هزار و ۷۷۵ عدد اسباب‌بازی خارجی قاچاق فاقد مجوز قانونی، بارگیری شده در استان‌های جنوبی به مقصد تهران را کشف کردند.

جانشین انتظامی لرستان با اشاره به دستگیری راننده متخلف گفت: کارشناسان مربوطه ارزش ریالی محموله قاچاق کشف شده را ۵ میلیارد ریال اعلام کردند.

احمدی‌تبار با اشاره به اینکه قاچاق کالا از جهات گوناگون حیات سالم اقتصادی و فرهنگی یک جامعه را تهدید می‌کند، گفت: پلیس با تمام توان و جدیت با قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی مقابله می‌کند.

وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را از طریق سامانه تلفنی فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به برخورد با مجرمان و متخلفان، اقدام لازم صورت گیرد.

 

منبع: فارس

 

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

13940902174347266569104 1610153 image 139308141259402574016404

یک دیدگاه