تاریخ خبر: ۰۴ تیر ۱۳۹۵
مسئولان توجه بیشتری به مردم محروم غرب کشور داشته باشند

مسئولان توجه بیشتری به مردم محروم غرب کشور داشته باشند

مردم شهرستان ازنا از دیرباز پشتوانه امام و نظام بوده‌اند/ مسئولان توجه بیشتری به مردم محروم غرب کشور داشته باشند

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید علی خمینی یادگار امام خمینی گفت: مردم شهرستان ازنا دیار از دیرباز پشتوانه امام و نظام بوده‌اند و مسئولان کشور باید توجه بیشتری به مردم محروم غرب کشور داشته باشند

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید علی خمینی در بدو ورود به شهرستان ازنا به زیارت امامزاده قاسم(ع) واقع در روستایی نزدیک ۳۰ کیلومتری ازنا رفت و پس از زیارت و قرائت فاتحه با مردم این روستا دیدار و گفت‌وگو کرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید علی خمینی در دیدار با مردم منطقه چاپلق شهرستان ازنا با تشکر از استقبال گرم مردم گفت: محبت مردم به من محبت به امام خمینی(ره) است.

وی بابیان اینکه در بیانات امام راحل اشاراتی به این دیار وجود دارد افزود: مردم این دیار از دیرباز پشتوانه امام و نظام بوده‌اند و دشمنان باید در شهرها و روستاها عمق محبت مردم به امام و نظام را مشاهده کنند.

یادگار امام خمینی(ره) با اشاره به محرومیت این منطقه بیان کرد: سبب ناراحتی است که پس از گذشت حدود ۴۰ سال از انقلاب این منطقه دچار محرومیت باشد و امید است مسئولان کشوری توجه بیشتری به مردم محروم کشور داشته باشند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید علی خمینی به مقام شهدای ازنا ادای احترام کرد

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید علی خمینی به همراهی استاندار لرستان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی با حضور در گلزار شهدای شهرستان ازنا با نثار گل و قرائت فاتحه به آرمان‌های مقدس شهدا ادای احترام کرده و یاد و خاطره شهدا را گرامی داشت.

حضور در بیت شهید حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمدحسین صادقی از شهدای فاجعه خون‌بار هفت‌تیر شهرستان ازنا و سخنرانی در میان اجتماع مردم رأس ساعت ۱۹ در مصلا این شهرستان از دیگر بخش‌های برنامه سفر یک‌روزه یادگار امام خمینی(ره) به این شهرستان است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید علی خمینی پس از اقامه نماز و صرف افطار در مسجد سیدالشهدا این شهرستان ساعت ۲۲ برای مراسم شب قدر در مصلا ازنا حضور پیدا می‌کند.

منبع: تسنیم

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه