تاریخ خبر: ۰۴ تیر ۱۳۹۵
مراسم احیای شب‌های قدر در مصلای الغدیر خرم‌آباد

مراسم احیای شب‌های قدر در مصلای الغدیر خرم‌آباد

مراسم احیای شب‌های قدر در مصلای الغدیر خرم‌آباد برگزار می‌شود

مراسم احیای شبهای قدر در مصلای الغدیر خرم آباد طی سالهای اخیر به همت نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد و با همکاری دستگاههای مرتبط برگزار می شود.

 با حمایت ها و پشتیبانی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد امسال نیز به مانند هر ساله مراسم احیای شبهای قدر در مصلای الغدیر خرم آباد برگزار می شود.

در این راستا طی امسال نیز ستاد برگزاری مراسم احیای شبهای قدر در خرم آباد به ریاست نماینده ولی فقیه در لرستان تشکیل شده و همچنین دستگاههای مختلف در این ستاد عضویت داشته و برنامه ریزی لازم برای برگزاری برنامه شبهای قدر با همکاری دستگاههای مرتبط صورت گرفته است.

مراسم احیای شبهای قدر در مصلای الغدیر خرم آباد از ساعت ۲۲ و ۳۰ شب آغاز و تا سه بامداد ادامه خواهد داشت. این مراسم با حضور سخنرانان برجسته حوزه علمیه قم و مداحان اهل بیت عصمت و طهارت برگزار می شود.

برگزاری برنامه دعای جوشن کبیر و مراسم قرآن بر سرگرفتن با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان از دیگر بخشهای مراسم احیای شبهای قدر در مصلای خرم آباد است. پیش بینی شده که طی شبهای اول تا سوم به صورت متغیر هر شب بین حدود هشت تا ۱۵ هزار نفر در مراسم احیای شبهای قدر در مصلای الغدیر شرکت کنند.

بنا بر این گزارش، همچنین سرویس ایاب و ذهاب برای انتقال شب زنده داران از محل مصلای الغدیر به مناطق مختلف شهر خرم آباد در نظر گرفته شده است.

منبع: مهر

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

13940902122632096562094 استاد کاظمی 82124363-70818304

یک دیدگاه