تاریخ خبر: ۰۹ آبا ۱۳۹۵
ورزشکاران لرستانی ۸۰۲ مدال در مسابقات مختلف کسب کردند

ورزشکاران لرستانی ۸۰۲ مدال در مسابقات مختلف کسب کردند

سرپرست گروه ورزش قهرمانی و حرفه ای اداره کل ورزش و جوانان لرستان از کسب ۸۰۲ مدال توسط ورزشکاران این استان در مسابقات مختلف خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان، حشمت علی کرمی شامگاه یکشنبه در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: در رابطه با تجلیل از قهرمانان استان منابع مالی اداره ورزش و جوانان لرستان محدود است.
وی با بیان اینکه اداره ورزش و جوانان لرستان در رابطه با اعزام بعضی تیم ها با مشکل مواجهه است، گفت: خیلی تیم ها به اداره ورزش و جوانان استان مراجعه کرده و با دو میلیون تومان در مسابقات کشوری حضور پیدا می کنند.
کسب ۸۰۲ مدال توسط ورزشکاران لرستانی
سرپرست گروه ورزش قهرمانی و حرفه ای ورزش و جوانان لرستان بیان داشت: درصورتی که در استان های دیگر ورزشکاران توسط بخش خصوصی مورد حمایت مالی قرار می گیرند.
علی کرمی در ادامه سخنان خود عنوان کرد: ادارات کل ورزش و جوانان استان های دیگر نیز با کمبود اعتبار مواجه هستند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه تعداد مدال های کسب شده در شش ماه اول سال ۹۵ در سطوح جهانی، آسیایی، مسابقات بین المللی و کشوری ۸۰۲ مدال بوده است، تصریح کرد: این درحالیست که تعداد مدال های کسب شده استان در شش ماه اول سال ۹۳ حدود ۴۸۵ مدال و تعداد مدال های کسب شده در شش ماه اول سال ۹۴ حدود ۸۳۴ مدال بوده است.
سرپرست گروه ورزش قهرمانی و حرفه ای ورزش و جوانان لرستان در ادامه افزود: امیدواریم در نیمه دوم سال ۹۵ آمار مدال های کسب شده استان بالاتر رود.
علی کرمی به مقام های تیمی کسب شده در مسابقات کشوری اشاره کرد و اظهار داشت: در شش ماه اول سال ۹۵ حدود ۲۷ مقام تیمی در استان کسب شده است.
ورزشکاران سازمان یافته لرستان به ۴۰ هزار نفر می رسند
وی با بیان اینکه تعداد مقام های تیمی کسب شده استان در مسابقات کشوری طی شش ماه اول سال ۹۳ حدود ۲۴ مقام بوده است، عنوان کرد: این در حالیست که در شش ماه اول سال ۹۴ حدود ۱۵ مقام در مسابقات کشوری در استان کسب شده است.
سرپرست گروه ورزش قهرمانی و حرفه ای ورزش و جوانان لرستان با اشاره به اینکه در شش ماه اول سال ۹۵ حدود ۴۵ میزبانی مسابقات ورزشی در استان لرستان داشته ایم گفت: این در حالیست که در شش ماه اول سال ۹۳ حدود ۱۵ مورد و در شش ماه اول سال ۹۴ حدود ۲۸ مورد میزبانی مسابقات ورزشی در استان وجود داشته است.
علی کرمی اضافه کرد: تعداد ورزشکاران سازمان دهی شده در شش ماه اول سال ۹۵ حدود ۲۷ هزار و ۷۲۶ نفر است.
وی در ادامه افزود: طبق آمار بیمه که امروز به دست ما رسیده ۳۲ هزار و ۲۳۳ ورزشکار در هفت ماه سال جاری در استان سازماندهی شده اند که این تعداد ورزشکار سازمان یافته در سال جاری رشد بالایی نسبت به سال های گذشته داشته است.
سرپرست گروه ورزش قهرمانی و حرفه ای ورزش و جوانان لرستان عنوان کرد: انتظار داریم که تا پایان سال تعداد ورزشکاران سازمان یافته استان به مرز ۴۰ هزار نفر برسد.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image محمدی

یک دیدگاه