تاریخ خبر: ۱۰ آبا ۱۳۹۵
استخر ١٠درصدي به ٩٠درصد رسيد./انتظار يك دهه اي پلدختر ها قبل از فجر ٩٥به پايان مي رسد.

استخر ١٠درصدي به ٩٠درصد رسيد./انتظار يك دهه اي پلدختر ها قبل از فجر ٩٥به پايان مي رسد.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با بیان اینکه انتظار پلدختری‌ها بعداز یک وقفه طولانی به چند قدمی استخر رسید، گفت: استخر پلدختر قبل از دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، علی‌یاور عزیزپور در بازدید از پروژه استخر شنای پلدختر اظهار کرد: این استخر برای بهره‌برداری نیازمند حدود ۱۳ میلیارد ریال اعتبار است.

وی با بیان اینکه استخر پلدختر به زودی تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد، پیشرفت فیزیکی آن را ۹۰ درصد عنوان کرد و ادامه داد: ساخت سقف کاذب، در، پنجره و دیگر زیرسازی‌های استخر در حال انجام بوده و وسایل موردنیاز موتورخانه نیز خریداری و انبار شده است و بعد از چینش و آرایش آماده می‌شوند.

مدیر کل ورزش و جوانان با بیان اینکه زیربنای این طرح ورزشی ۱۶۰۰ مترمربع است، یادآور شد: اداره ورزش و جوانان پلدختر با عزمی جدی در تلاش است هرچه سریعتر طرح استخر پلدختر را تکمیل کند.

وی اظهار کرد: پیمانکاران، استخر شنای پلدختر را با منابع مالی خود انجام می‌دهند و بعد از اخذ اسناد خزانه با آنها تسویه حساب می‌شود.

این مسئول یادآور شد: پیمانکار قبلی این استخر به دلیل نداشتن توانایی کافی از ادامه کار بازماند و پروژه به پیمانکاری قوی‌تر واگذار شد که خوشبختانه در مدت زمان زمانی کمی استخر را از ۱۰ درصد به ۹۰ درصد رساند.

عزیزپور تاکید کرد: استخر شنای پلدختر قبل از دهه فجر امسال آماده خواهد شد و در نهایت در این ایام به بهره‌برداری می‌رسد.

نعمت الله دستیاری فرماندار پلدختر نیز در این بازدید گفت: طرح استخر شنای پلدختر از مطالبات مردم پلدختر به ویژه جوانان این شهرستان است لذا از مدیرکل ورزش و جوانان انتظار می‌رود این طرح را تا دهه فجر امسال تکمیل کند.

وی افزود: این طرح از سال ۱۳۸۲ استارت زده شد و حدود ۱۳ سال است که مردم در انتظار بهره‌برداری آن هستند.

دستیاری از نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی خواست تکمیل طرح استخر این شهر را پیگیری کند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

2161427 2 (4) image

یک دیدگاه