تاریخ خبر: ۰۶ تیر ۱۳۹۵
افتتاح ۴۵ پروژه عمرانی لرستان تا پایان تیرماه امسال

افتتاح ۴۵ پروژه عمرانی لرستان تا پایان تیرماه امسال

افتتاح ۴۵ پروژه عمرانی لرستان تا پایان تیرماه امسال/دیگر منتظر هفته دولت و دهه فجر برای افتتاح نمی‌مانیم

معاون عمرانی استاندار‌ لرستان گفت: ۴۵ پروژه از کمیته عمرانی ستاد اقتصاد مقاومتی در تیرماه به بهره‌برداری خواهد رسید.

محمد اصلانی یکشنبه شب در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی لرستان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد، اظهار داشت: کمیته عمرانی ستاد اقتصاد مقاومتی استان متشکل از ۲۷ دستگاه اجرایی است که برای هر کدام پروژه‌هایی تعریف شده است.

وی با بیان اینکه تعدادی از این پروژه‌ها تا پایان سال جاری به طور کامل و صددرصد به بهره‌برداری می‌رسند، افزود: تعدادی تا خرداد سال آینده و مابقی تا پایان ۹۶ محقق خواهند شد.

معاون عمرانی استانداری لرستان با بیان اینکه ۳۱۵ پروژه در کمیته عمرانی این ستاد وجود دارد، عنوان کرد: مقرر شده در هر ماه تعدادی از پروژه‌ها تکمیل و به بهره‌برداری برسند و دیگر منتظر هفته دولت و دهه فجر برای افتتاح نمی‌مانیم.

وی با اشاره به اینکه در تیرماه سال جاری ۴۵ پروژه از آنها مورد بهره‌برداری قرار خواهند گرفت، بیان کرد: دستگاه‌ها مکلفند طبق برنامه زمان‌بندی حرکت کنند که اگر این گونه عمل نکنند با اخلال مواجه می‌شوند.

اصلانی گفت: برخی دستگاه‌های عضو کمیته نسبت به تعداد پروژه‌ها معترض بوده و معتقد بودند پروژه بیشتری طی این برنامه می‌توانند به بهره‌برداری برسانند.

وی با بیان اینکه روز گذشته بودجه استانی توسط استاندار ابلاغ شده است، تصریح کرد: برش شهرستانی مقداری به طول می‌انجامد.

معاون عمرانی استانداری لرستان خاطرنشان کرد: انتخاب شدن لرستان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی تحقق پروژه را تسهیل می‌کند البته ما به دنبال فرصت‌های مالی در سال جاری نیز هستیم.

*۲۴ پروژه در کمیته فرهنگی اجتماعی ستاد اقتصاد مقاومتی لرستان اجرا می‌شود

سید سعید شاهرخی معاون سیاسی امنیتی استاندار‌ لرستان نیز با بیان اینکه ۲۴ پروژه در کمیته فرهنگی اجتماعی ستاد اقتصاد مقاومتی لرستان اجرا می‌شود،‌‌ اظهار داشت: هشت دستگاه عضو کمیته فرهنگی اجتماعی ستاد اقتصاد مقاومتی استان هستند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار‌ لرستان با بیان اینکه طرح‌هایی مانند تداوم پروازها و فرهنگ‌سازی اقتصاد مقاومتی در طول سال تداوم دارند، عنوان کرد: ۱۹ پروژه تا پایان سال جاری و سه پروژه در سال آینده به اتمام می‌رسند.

وی بیان کرد: عمده کار تشکیل شرکت‌های دانش بنیان و راه اندازی مراکز رشد است که مطابق زمان‌بندی پیش می‌‌روند.

منبع: تسنیم

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

139505142014151738290104 2109582 13941022000622_PhotoA 139505181009257808320254

یک دیدگاه