تاریخ خبر: ۱۱ آبا ۱۳۹۵
٣٠ تیم به مرحله فینال مسابقات رباتیک”افلاک کاپ” راه یافتند

٣٠ تیم به مرحله فینال مسابقات رباتیک”افلاک کاپ” راه یافتند

مدیر برگزاری مسابقات کشوری رباتیک افلاک کاپ گفت: ۱۵ تیم در بخش مسیریاب ویژه، ۱۵ تیم در بخش مسیریاب رالی موفق به صعود به مرحله فینال مسابقات کشوری رباتیک افلاک کاپ در خرم‌آباد شدند.

دانیا دولت در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد اظهار داشت: نخستین دوره مسابقات کشوری رباتیک افلاک کاپ با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی و همراه اول از ۱۰ تا ۱۲ آبان ماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ۶۲ تیم برای شرکت در این دوره ثبت‌نام کرده‌اند، افزود: از این تعداد ۲۷ تیم در بخش مسیریاب ویژه، ۲۶ تیم در بخش مسیریاب رالی و ۱۱ تیم در بخش جنگجوی سبک‌وزن داش جویی و دانش‌آموزی شرکت کردند.

مدیر برگزاری نخستین دوره مسابقات کشوری رباتیک افلاک کاپ بابیان اینکه این مسابقه در سه لیگ مسیریاب ویژه، مسیریاب رالی، جنگجوی سبک‌وزن برگزار شد، بیان کرد: از این تعداد ۱۵ تیم در بخش مسیریاب ویژه، ۱۵ تیم در بخش مسیریاب رالی موفق به صعود به مرحله فینال شدند و در بخش جنگجوی سبک‌وزن نیز مسابقات در حال برگزاری است.

وی با اشاره به اینکه تیم‌های شرکت‌کننده در این مسابقه از استان‌های کرمانشاه، گرگان، اصفهان، اراک، نیشابور و لرستان هستند، افزود: بعد از پشت سر گذاشتن مرحله فینال ازهر لیگ سه نفر به‌عنوان برتر مشخص و تجلیل می‌شود.

دولت در رابطه باهدف برگزاری این مسابقه گفت: این مسابقه باهدف معرفی استان لرستان، آشنا کردن ظرفیت‌های علمی، گردشگری استان و تبادل و همفکری دانش‌آموختگان فنی مهندسی بوده است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه