تاریخ خبر: ۱۱ آبا ۱۳۹۵
کارگاه آموزشی پدافند غیرعامل در لرستان برگزار می‌شود

کارگاه آموزشی پدافند غیرعامل در لرستان برگزار می‌شود

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: کارگاه آموزشی پدافند غیرعامل سیزدهم آبان ماه در استان لرستان تشکیل می‌شود.

سرهنگ نبی اله شمس بیرانوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد اظهار داشت: به مناسبت هفته پدافند غیرعامل کارگاه آموزشی پدافند غیرعامل و جنگ نرم حوزه سلامت استان سیزدهم آبان ماه در استان لرستان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این کارگاه آموزشی با حضور ۲۰۰ نفر از کارکنان بخش‌های مختلف دانشگاه علوم پزشکی در استان برگزار می‌شود، افزود: در این دوره مباحثی از قبیل اصول و مبانی پدافند غیرعامل، تهدیدات زیستی و راهکارهای دفاعی، جنگ روانی و مدیریت بحران، بیوتروریسم، پدافند غیرعامل پرتوی و تهدیدات جنگ نوین بیولژیک آموزش داده می‌شود.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان عنوان کرد: این دوره از آموزش‌ها به مدت یک روز در سالن آمفی‌تئاتر ابن‌سینای بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد برگزار و در پایان دوره گواهی هشت‌ساعته صادر می‌شود.

وی برگزاری مانور پدافند غیرعامل در شرکت پتروشیمی استان لرستان با همکاری بسیج کارگری را از دیگر برنامه‌های اجراشده بسیج جامع پزشکی استان دانست و بیان کرد: در هفته پدافند غیرعامل نشست آموزشی پدافند غیرعامل در پنج دبیرستان پسرانه و دخترانه و با حضور دو هزار دانش‌آموز دوره دبیرستان برگزار شد.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه