تاریخ خبر: ۱۱ آبا ۱۳۹۵
۳ طرح آبرسانی به روستاهای استان لرستان تا پایان آبان ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

۳ طرح آبرسانی به روستاهای استان لرستان تا پایان آبان ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان گفت: ۳ طرح آبرسانی به روستاهای استان لرستان تا پایان آبان ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد علیرضا کاکاوند صبح امروز در جمع خبرنگاران بابیان اینکه طرح مجتمع آب‌رسانی به مجتمع طالقان در خرم‌آباد با شش روستا و آب‌رسانی به روستاهای ونایی بروجرد و خمه سفلی الیگودرز تا پایان آبان ماه به بهره‌برداری می‌رسد اظهار داشت: بالغ‌بر ۲۲ میلیارد ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی برای اجرای این طرح‌ها هزینه شده است.

وی افزود: ۱۵ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح مجتمع آب‌رسانی به مجتمع طالقان با شش روستای طالقان، میل میلک، باده، ده سفید وسطی، ده سفید سفلی و کیان قورچی با دو هزار و هفت نفر جمعیت هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان عنوان کرد: برای آب‌رسانی به روستای ونایی بروجرد با جمعیت شش هزار و ۱۴۶ نفر بالغ‌بر پنج میلیارد ریال هزینه شده است.

کاکاوند با اشاره به اینکه برای آب‌رسانی به روستای خمه سفلی الیگودرز با جمعیتی بالغ‌بر ۸۴۹ نفر دو میلیارد ریال هزینه شده است بیان کرد: برای آب‌رسانی به این روستا عملیات لوله‌گذاری به طول هزار و ۸۵۰ متر، احداث مخزن بتونی ۳۰۰ مترمکعبی، تجهیز دو حلقه چاه و راه دسترسی انجام‌شده است.

وی بابیان اینکه با اتمام برخی پروژه‌های در دست اجرا زمینه آب‌رسانی به ۹ هزار نفر از جمعیت روستایی استان لرستان فراهم‌شده است گفت: آب‌رسانی به روستاها و مناطق محروم استان توسط این شرکت در دست اجرا است که با بهره‌برداری از این طرح‌ها تا پایان امسال ضریب بهره‌مندی روستاهای لرستان افزایش می‌یابد.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image 139412181821162437300904

یک دیدگاه