تاریخ خبر: ۱۱ آبا ۱۳۹۵
تمهیدات ترافیکی لازم برای برگزاری راهپیمایی۱۳آبان در خرم‌آباد اعلام شد.

تمهیدات ترافیکی لازم برای برگزاری راهپیمایی۱۳آبان در خرم‌آباد اعلام شد.

رئیس پلیس راهور لرستان گفت: تمهیدات ترافیکی لازم برای برگزاری راهپیمایی۱۳آبان در خرم‌آباد اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد سرهنگ منوچهر مرادی ظهر امروز در جمع خبرنگاران بیان اینکه مراسم راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان در خرم‌آباد ساعت ۹ صبح از میدان شهدا آغاز و در مصلی الغدیر به اتمام می‌رسد اظهار داشت: در راستای برقراری نظم و امنیت و جلوگیری از به وجود آمدن هرگونه ترافیک و راه‌بندان و تسهیل در تردد مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان، تمهیدات ترافیکی از ساعت هشت صبح فردا تا پایان راهپیمایی در سطح شهر خرم‌آباد برقرار است.

وی بابیان اینکه مسیرهای جایگزین برای تردد وسایل نقلیه در نظر گرفته‌شده است افزود: خیابان انقلاب، سه‌راه بالای مطهری به سمت مصلی مسدود و خودروها به سمت سه‌راه پایین مطهری هدایت و از تقاطع کارخانه یخ به سمت خیابان انقلاب مسدود می‌شود.

رئیس پلیس راهور لرستان عنوان کرد: خیابان امام از تقاطع بانک به سمت میدان شهدا مسدود و وسایل نقلیه به سمت میدان استانداری و ساحلی هدایت می‌شوند، خیابان معلم نیز از سمت میدان شهید انوشیروان رضایی منتهی به سه‌راهی باختر مسدود است.

وی بیان کرد: بلوار شورا به سمت خیابان انقلاب از شرق به غرب مسدود و خودروها به سمت بلوار شصت متری( شهید شفیع پور ) هدایت می‌شوند.

مرادی بابیان اینکه کلیه مسیرهای منتهی به خیابان شهدای شرقی در زمان راهپیمایی مسدود می‌شود تصریح کرد: شهروندانی که قصد تردد از مسیر تقاطع بیمارستان عشایر به سمت بلوار شریعتی را دارند باید از مسیر تقاطع بیمارستان به سمت پل انقلاب تغییر مسیر داده و از خیابان ساحلی و پل‌های موقت استفاده کنند و یا اینکه جهت تردد از بلوار شصت متری( شهید شفیع پور ) تردد کنند.

وی خاطرنشان کرد: شهروندانی که قصد تردد از جنوب( بلوار شریعتی ) به شمال شهر( میدان ۲۲ بهمن ) را دارند باید بعد از عبور از چهارراه اسدآبادی به سمت بلوار شورا تغییر مسیر داده و از بلوار سی متری پژوهنده و یا شصت متری ( شهید شفیع پور ) ادامه مسیر دهند.

رئیس پلیس راهور لرستان گفت: شهروندان با پلیس همکاری لازم در راستای برقراری محدودیت‌های ترافیکی را داشته و از ورود به محدوده اعلامی جدا اجتناب نمایند و از اصرار بی‌مورد، جهت ورود به محدوده طرح خودداری کنند.

و ی اظهار داشت: ساکنان مسیر راهپیمایی ۱۳ آبان از پارک وسیله نقلیه در داخل خیابان مسیر راهپیمایی جدا خودداری کنند چرا که خودروهای پارک شده در مسیر راهپیمایی توسط جرثقیل به یکی از خیابان‌های مجاور منتقل می‌شود.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image 5 (5) imagesM27ANCJE

یک دیدگاه