تاریخ خبر: ۱۱ آبا ۱۳۹۵
توقیف یک دستگاه کامیون حامل ۲۰ تن برنج قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در شهرستان پلدختر

توقیف یک دستگاه کامیون حامل ۲۰ تن برنج قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در شهرستان پلدختر

فرمانده انتظامی پلدختر از توقیف یک دستگاه کامیون حامل ۲۰ تن برنج قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد سرهنگ صفر عبدالوند فرمانده انتظامی پلدختر از توقیف یک دستگاه کامیون حامل ۲۰ تن برنج قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: مأموران انتظامی حین کنترل خودروهای عبوری در مسیر “پلدختر – خرم‌آباد” یک دستگاه کامیون را توقیف کردند.

وی بابیان اینکه مأموران در بازرسی از این خودرو، ۲۰ تن برنج قاچاق فاقد مجوز قانونی را کشف و یک نفر را در این رابطه دستگیر کردند افزود: کارشناسان ارزش محموله کشف‌شده را یک میلیارد ریال اعلام کردند.

عاملان برداشت حساب بانکی در بروجرد دستگیر شدند

سرهنگ علیرضا دلیری فرمانده انتظامی بروجرد اظهار داشت: در پی مراجعه دو شهروند بروجردی به پلیس فتا شهرستان، مبنی بر برداشت مبلغ ۱۹ میلیون و۶۰۰ هزار ریال به‌صورت غیرمجاز از حساب بانکی، پیگیری موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی‌های به‌عمل‌آمده از حساب مالباختگان مشخص شد برداشت به‌صورت خرید شارژ تلفن همراه انجام‌شده است.

فرمانده انتظامی بروجردبا بیان اینکه پس از انجام تحقیقات تخصصی درنهایت دو نفر متخلف شناسایی و دستگیر شدند عنوان کرد: متهمان با تشکیل پرونده راهی مراجع قضایی شدند.

جاعلان تصادف ساختگی در خرم‌آباد دستگیر شدند

سرهنگ عباس نظری رئیس پلیس آگاهی استان اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی با همدستی برادر خود با شگرد تصادف ساختگی و اخذ دیه از شرکت‌های بیمه اقدام به کلاهبرداری می‌کنند رسیدگی به پرونده در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری آگاهی لرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با بهره‌گیری از امکانات فنی و بررسی‌های اطلاعاتی، موفق به شناسایی متهمان شده که پس از تحقیقات انجام‌گرفته محرز شد متهمان دریکی از شرکت‌های بیمه با تشکیل پرونده تصادف ساختگی از پزشکی قانونی نیز گواهی مصدومیت دریافت کرده‌اند.

رئیس پلیس آگاهی لرستان عنوان کرد: در بررسی‌های بعدی سه نفر همدست آنان نیز شناسایی و پس از تعقیب و مراقبت با هماهنگی مقام قضایی طی دو عملیات جداگانه پنج کلاهبردار دستگیر شدند.

وی بیان کرد: در بازجویی‌های به‌عمل‌آمده متهمان به جرم خود اعتراف و اقرار داشتند پس از تصادف ساختگی و تشکیل پرونده دریکی از شرکت‌های بیمه، اقدام به اخذ نظریه پزشکی قانونی کرده و به‌منظور دریافت بیشترین مبلغ دیه، اوراق پزشکی، قضایی و صورت‌جلسات را جعل کرده‌اند که متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

کشف ۴ کیلو مواد مخدر در بروجرد

سرهنگ علیرضا دلیری فرمانده انتظامی بروجرد از دستگیری سه سوداگر مرگ، کشف دو کیلو تریاک و دو کیلوگرم هروئین در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر جابه‌جایی مقادیری مواد مخدر توسط دو سوداگر مرگ در پوشش مسافر با یک دستگاه اتوبوس از استان‌های هم‌جوار به لرستان، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.

وی بابیان اینکه مأموران با تشکیل اکیپ ویژه در محور”اراک- بروجرد” مستقر و با مشاهده اتوبوس آن را توقیف کردند افزود: با دستگیری دو سوداگرمرگ، در بازرسی از وسایل همراه آنان مقدار دو کیلوگرم هرویین که به‌صورت ماهرانه‌ای جاسازی‌شده بود کشف شد.

فرمانده انتظامی بروجرد عنوان کرد: در عملیاتی دیگر مأموران این فرماندهی با دستگیری یک سوداگر مرگ دو کیلوگرم تریاک کشف کردند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image بدری

یک دیدگاه