تاریخ خبر: ۱۱ آبا ۱۳۹۵
٣٣ روستای شهرستان کوهدشت آبرسانی می‌شود

٣٣ روستای شهرستان کوهدشت آبرسانی می‌شود

 

مدیر امور آبفار شهرستان کوهدشت گفت: آب‌رسانی به سه مجتمع وسکور، گل زرد و فرخ‌آباد کوهدشت در دست اجرا است که با بهره‌برداری از این پروژه‌ها ۳۳ روستا آبرسانی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کوهدشت کامران یوسفوند صبح امروز در راستای آب‌رسانی به روستاهای این شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح آب‌رسانی سه مجتمع وسکور، گل زرد و فرخ‌آباد این شهرستان در دست اجرا است.

وی بابیان اینکه با بهره‌برداری از این سه پروژه، آب‌رسانی به ۳۳ روستای این شهرستان انجام می‌شود افزود: برای آب‌رسانی به این پروژه‌ها اعتباری بالغ‌بر ۶۳ میلیارد ریال در نظر گرفته‌شده است.

مدیر امور آبفار شهرستان کوهدشت عنوان کرد: با بهره‌برداری از این پروژه‌ها جمعیتی بالغ‌بر ۱۳ هزار نفر از نعمت آب شرب سالم بهره‌مند‌ می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه آبرسانی به این روستاها در راستای اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی است بیان کرد: پروژه مجتمع وسکور با ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی، گل زرد با ۴۰ درصد و مجتمع فرخ‌آباد با ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجرا است.

یوسفوند تصریح کرد: با آب‌رسانی به این روستاها علاوه بر تأمین آب شرب روستائیان، زمینه حضور آنان در روستاها و جلوگیری از مهاجرت به شهرها فراهم می‌شود.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image 8 (7) DSCN1991 4 (4)

یک دیدگاه