تاریخ خبر: ۱۲ آبا ۱۳۹۵
امام‌ جمعه خرم‌آباد: یوم‌الله ۱۳ آبان لبیک به فراخوان مبارزه با استکبار جهانی است

امام‌ جمعه خرم‌آباد: یوم‌الله ۱۳ آبان لبیک به فراخوان مبارزه با استکبار جهانی است

امام‌جمعه خرم‌آباد گفت: یوم‌الله ۱۳ آبان روز بیعت با ولایت و لبیک به فراخوان مبارزه با استکبار جهانی، امام خامنه‌ای است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام قاسم متقی نیا ظهر امروز در سخنرانی راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان که در مصلی الغدیر خرم‌آباد برگزار شد، ۱۳ آبان را روز ملی مبارزه با استکبار جهانی دانست و اظهار داشت: ۱۳ آبان روز مقابله با زورگویی و دسیسه استکبار جهانی است.

وی افزود: یوم‌الله ۱۳ آبان یادآور مبارزه امام امت با استکبار جهانی، مخالف با لایحه ننگین کاپیتولاسیون در سال ۴۳، تبعید امام خمینی (ره) وشهادت شهیدان دانش‌آموز در سال ۵۷ است.

امام‌جمعه شهر خرم‌آباد سیزدهم آبان ماه را یادآور تسخیر لانه جاسوسی استکبار جهانی دانست و عنوان کرد: یوم‌الله ۱۳ آبان روز اعلام پایداری ملت در برابر آمریکای خون‌خوار است.

وی بیان کرد: سیزدهم آبان ماه‌روز اعلام جهاد علیه استکبار جهانی، روز استواری ملت ایران در مقابل ترفندهای استکبار، روز مبارزه با طاغوت بزرگ، روز تجلی آزادگی، شجاعت و غیرت انقلابی ملت مسلمان ایران در مقابل شیطان بزرگ آمریکا است.

متقی نیا تصریح کرد: یوم‌الله ۱۳ آبان روز بیعت با ولایت و لبیک به فراخوان مبارزه با استکبار جهانی، امام خامنه‌ای است.

وی گفت: برخی مطرح می‌کنند که آیا در آیات قرآن شعار مرگ بر استکبار جهانی تائید شده است یا خیر؟ چراکه سفارش قرآن به صلح، آرامش و سازگاری است که در پاسخ باید گفت در آیاتی از قرآن مطرح‌شده که مرگ سزاوار اصحاب اخدود است و خداوند متعال در بیش از ۱۷ آیه قرآن عده‌ای را لایق لعن می‌داند و آن‌ها را لعن می‌کند.

امام جمعه موقت خرم‌آباد اظهارداشت: مرگ بر سیاست‌هایی که ملل مظلوم را استثمار می‌کند، حق ملت‌ها را غصب می‌کند، آن‌ها را کشتار می‌کند و صلح جهانی را به خطر می‌اندازد.

وی افزود: ازآنجاکه آمریکا این استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی جنایت‌هایی انجام داده و می‌دهد همچنان لایق مرگ و لعن است.

متقی نیا بابیان اینکه آمریکا شیطان بزرگ است و هنوز کوچک نشده است، عنوان کرد: آمریکا در طول انقلاب اسلامی تلاش کرد تا شبیه کودتای ۲۸ مرداد را در کشور ایران به وجود بیاورد و در طول هشت سال دفاع مقدس نیز از صدام حمایت کرد.

وی به توطئه‌های استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی اشاره کرد و تصریح کرد: آمریکا در جریان مذاکره برجام نیز دست از توطئه علیه انقلاب اسلامی برنداشت و اخیراً سخنگوی کاخ سفید اعلام می‌کند که تحریم‌های جدیدی علیه انقلاب اسلامی اعمال‌شده و می‌شود.

امام جمعه موقت خرم‌آباد بابیان اینکه استکبار جهانی می‌خواهد از رشد و پیشرفت ملت ایران جلوگیری کند، بیان کرد: آمریکا به دنبال تأمین منافع خود است و می‌خواهد که جمهوری اسلامی ایران از او تبعیت کند.

متقی نیا مذاکرات نامزدهای انتخاباتی آمریکا را نمایش‌دهنده بحران سیاسی و اقتصادی در غرب دانست و عنوان کرد: برخی تصور می‌کنند که اگر با آمریکا مذاکره شود مشکلات برطرف می‌شود اما باید گفت شواهد خلاف آن را ثابت کرد و آمریکا به دنبال جلوگیری از رسد ملت ایران است.

وی گفت: راه‌حل برطرف شدن مشکلات کشور درگرو روحیه انقلابی گری، اعتماد به توان داخلی، شجاعت در اقدام و عمل، عمل به توصیه‌های امام (ره) و مقام معظم رهبری، تسلیم نشدن در برابر فریب و مکرهای دشمنان، مبارزه با داعش های داخلی و مبارزه با فساد اقتصادی است.

امام جمعه موقت خرم آباد تصریح کرد: آمریکا در چند سال اخیر به دنبال کشاندن ناامنی در دورن کشور ایران و بر هم زدن تمرکز استراتژیک انقلاب اسلامی بوده به‌گونه‌ای که ملت سرگرم مشکلات داخلی شوند و نگاه بلندی نداشته باشند اما با هوشیاری ملت مسلمان به این هدف خود نرسید.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image IMG_8777 image image

یک دیدگاه