تاریخ خبر: ۱۲ آبا ۱۳۹۵
بیمارستان ۷۷ تخت‌خوابی امام حسن(ع) بروجرد به بهره‌برداری رسید

بیمارستان ۷۷ تخت‌خوابی امام حسن(ع) بروجرد به بهره‌برداری رسید

بیمارستان ۷۷ تخت‌خوابی امام حسن(ع) بروجرد به همت مجمع خیرین سلامت به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد بیمارستان ۷۷ تختخوابی امام حسن(ع) بروجرد عصر امروز با حضور دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور، مسئولان کشوری و استانی به بهره‌برداری رسید.

این بیمارستان شاخص‌ترین پروژه خیرین سلامت بروجرد است که در سه‌طبقه با زیربنای دو هزار و ۳۰۰ مترمربع در مدت‌زمان ۳۰ ماه با مشارکت خیرین سلامت بروجرد و دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان احداث‌شده است.

این مرکز درمانی شامل بخش‌های اطفال، اورژانس، سی‌تی‌اسکن، رادیولوژی و اتاق عمل است که با بهره‌برداری از آن بخشی از نیازهای درمانی شهروندان بروجردی مرتفع می‌شود.

مرکز مشاوره قبل از ازدواج، خانه بهداشت روستای قلعه حاج عبدالله و مرکز مدیریت بحران بیمارستان شهید چمران با ۲۱ تخت درمانی از دیگر پروژه‌های خیرین سلامت این شهرستان است که عصر امروز با حضور مسئولان مرتبط به بهره‌برداری رسید.

گفتنی است این پروژه‌ها درمجموع سه هزار و ۴۰۰ مترمربع زیربنا دارند که بخشی از مشکلات درمانی بروجرد را مرتفع می‌کند و قرار بود در برنامه زمان‌بندی هفت‌ساله مجمع خیرین سلامت بروجرد نسبت به احداث آن‌ها اقدام کند که باهمت مردم نیک‌اندیش بروجرد این پروژه‌ها در مدت دو سال و نیم به‌بهره‌برداری رسید.

خیرین نیک‌اندیش تاکنون درزمینهٔ تهیه تجهیزات پزشکی مبلغ ۲۰ میلیارد ریال به بخش درمان بروجرد کمک کرده‌اند که این امر بخش مهمی از مشکلات درمانی شهروندان را کاهش داده است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image 82170729-70904769 11536_original_19af4e7d-85e5-4b2e-acc7-85a2de80d3ce image

یک دیدگاه