تاریخ خبر: ۱۳ آبا ۱۳۹۵
افزايش قيمت لبنيات شايعه است.

افزايش قيمت لبنيات شايعه است.

مدیر عامل سابق تعاونی اتحادیه های لبنی گفت:طی بررسی های به عمل آمده از کارخانه ها، قیمت محصولات لبنی در بازار افزایش نیافته است.
محمد رضا اسماعیلی مدیر عامل سابق تعاونی اتحادیه های لبنی، در خصوص افزایش قیمت محصولات لبنی اظهار داشت: طی بررسی های به عمل آمده از کارخانه ها ، افزایش قیمت محصولات لبنی در بازار را رد می کنیم.
وی با انتقاد از کاهش مصرف سرانه لبنیات در کشور تصریح کرد: کاهش مصرف محصولات لبنی در بین مردم سلامت آنها را به خطر خواهد انداخت.
خبری از توزیع شیر در مدارس نیست
محمد رضا گنجی مدیر عامل اتحادیه تعاونی های لبنی با رد افزایش قیمت محصولات لبنی در بازارگفت: با توجه به رکود حاکم بر بازار از سال گذشته تا کنون نه تنها افزایش قیمتی در بازار اتفاق نیفتاده بلکه در فروشگاه های بزرگ محصولات لبنی کمتر از قیمت درج شده در بازار به فروش می رسد.
وی با انتقاد از مصرف پایین محصولات لبنی در جامعه افزود: فرهنگ سازی و قیمت مناسب، افزایش مصرف سرانه این محصولات را به همراه دارد.
به گزارش اقتصاد آنلاین، گنجی در پاسخ به این سوال که چرا با گذشت یک ماه ونیم از بازگشایی مدارس هنوز از توزیع شیر در مدارس خبری نیست، اظهار کرد: دولت به سبب کمبود بودجه ، هنوز بدهی سال گذشته خود را به کارخانه های لبنی پرداخت نکرده است که نیاز است تدابیر لازم برای پرداخت بدهی سال قبل و نیز پرداخت هزینه خرید شیر امسال صورت گیرد.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

82110083-70791651 2 (6) image image

یک دیدگاه