تاریخ خبر: ۱۴ آبا ۱۳۹۵
کمبوداعتبار پروژه راه‌سازی«سه‌راهی بازوند – بخش سوری»را تعطیل کرد

کمبوداعتبار پروژه راه‌سازی«سه‌راهی بازوند – بخش سوری»را تعطیل کرد

خرم آباد – مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی لرستان از توقف پروژه راهسازی «سه راهی بازوند – بخش سوری» به دلیل کمبود اعتبار خبر داد.
صادق مریدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه طرح تعریض و بهسازی سه راهی «بازوند» به «بخش سوری» در شهرستان رومشگان از اسفند سال ۹۳ آغاز شده است، اظهار داشت: این طرح در پایان سال ۹۳ با مبلغی حدود ۹ میلیارد تومان در دو قطعه به پیمان رفته است.

وی بیان داشت: در سال ۹۳ اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان برای طرح بهسازی و تعریض سه راهی «بازوند» به «بخش سوری» تخصیص یافت و این طرح در حال حاضر حدود ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی لرستان اضافه کرد: متاسفانه پروژه تعریض و بهسازی سه راهی «بازوند» به «بخش سوری» در سال ۹۴ فاقد تخصیص اعتبار بوده است.

مریدی با بیان اینکه در رابطه با طرح تعریض و بهسازی سه راهی بازوند به بخش سوری حدود سه میلیارد تومان به پیمانکاران بدهکار هستیم، تصریح کرد: متاسفانه به دلیل نبود نقدینگی پروژه تعطیل ماند.

وی تصریح کرد: امیدواریم از هفته آینده ادامه فعالیت طرح تعریض و بهسازی سه راهی بازوند به بخش سوری آغاز شود و روسازی پروژه را انجام دهیم.

مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی لرستان گفت: مرحله انجام آسفالت سه راهی بازوند به بخش سوری به سال آینده موکول خواهد شد.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه