تاریخ خبر: ۰۹ تیر ۱۳۹۵
در بحث اطلاع‌رسانی خدمات دولت خلا جدی احساس می‌شود

در بحث اطلاع‌رسانی خدمات دولت خلا جدی احساس می‌شود

در بحث اطلاع‌رسانی خدمات دولت خلا جدی احساس می‌شود

اطلاع رسانی بامدادلرستان

به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، سید سعید شاهرخی در شورای اطلاع‌رسانی استان اظهار کرد: باید در هفته دولت در راستای اطلاع‌رسانی خدمات دولت از ظرفیت رسانه‌ها استفاده شود.

وی با بیان اینکه خلایی که امروز به صورت جدی در این راستا احساس می‌شود اطلاع‌رسانی است، افزود: با توجه به اینکه دو رویداد مهم در ماه‌های آینده برگزار خواهد شد، نیاز است در هفته دولت نمایشگاهی از دستاوردهای استان به نمایش گذاشته شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان اضافه کرد: نیاز است ازطریق رسانه‌ها ظرفیت‌های استان به معنای واقعی در همه ابعاد نمایش داده شود و به طور قطع این مهم به رشد و توسعه استان کمک خواهد کرد.

وی با بیان اینکه در همایش فرهنگی از مفاخر بزرگ استان تجلیل خواهد شد، اضافه کرد: در بحث اطلاع‌رسانی خدمات دولت خلا جدی احساس می‌شود ومجموعه کارگزاران دولت باید ارتباط قوی در شأن این خدمات با رسانه‌ها داشته باشند و نیاز است پیوند نزدیکتری بین رسانه‌ها و دستگاه‌های دولتی ایجاد شود.

شاهرخی با بیان اینکه مدیر سازمان و روابط عمومی باید در خدمت مردم باشند، یادآور شد: روابط عمومی‌ها باید پل ارتباطی بین مردم، مسئولین و دستگاه‌های اجرایی باشند.

وی اظهار کرد: سایت‌های دستگاه‌های اجرایی مختلف باید فعال شوند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان اضافه کرد: باید از همه ظرفیت‌های ممکن برای بیان خدمات دولت تدبیر و امید به مردم استفاده شود.

شاهرخی با تأکید براینکه در بحث تبلیغات محیطی دستگاه‌هایی نظیر امورآب، شهرداری و… به صورت ثابت در محله‌ها، خدمات خود را برای مردم به نمایش گذارند، تصریح کرد: درست است که دولت با تنگناهای مالی مواجه است اما این دلیل نمی‌شود که کار انجام نشود.

وی با تاکید براینکه روابط عمومی جایگاه بسیار با اهمیتی است و دستگاه‌ها باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند، ادامه داد: باید این مهم به دست اهلش سپرده شود و مورد حساسیت دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد.

شاهرخی گفت: موفقیت در امر رسانه بدون توجه به روابط عمومی میسر نخواهد شد چراکه روابط عمومی کاری فنی و تخصصی است.

وی با تأکید بر اینکه نباید گسستی بین مطبوعات و دستگاه‌های دولتی وجود داشته باشد، افزود: نیاز است افراد تأثیرگذار در رفع مسائل و مشکلات مطبوعات و جرائد جلسه اختصاصی برگزار کنند تا این موارد مورد بررسی قرار گیرند.

شاهرخی گفت: با وجود همه مشکلات مالی که دستگاه‌های اجرایی دارند اما باید هزینه کنند چراکه اطلاع‌رسانی یک اصل است و موفقیت ما در گرو اطلاع‌رسانی و تعامل با رسانه‌هاست.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان با تأکید بر اینکه فضای مجازی نیز می‌تواند فرصت یا تهدید باشد، یادآور شد: باید از این فرصت استفاده و تهدید را نیز به فرصت تبدیل کرد.

 

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه