تاریخ خبر: ۱۴ آبا ۱۳۹۵
۱۰۰ طرح برای توسعه شهرستان دلفان به ستاد اقتصاد مقاومتی کشور ارائه می‌شود

۱۰۰ طرح برای توسعه شهرستان دلفان به ستاد اقتصاد مقاومتی کشور ارائه می‌شود

استاندار لرستان گفت: ۱۰۰ طرح در بخش‌های مختلف برای توسعه شهرستان دلفان به ستاد اقتصاد مقاومتی کشور ارائه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، هوشنگ بازوند عصر امروز در همایش سراسری اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: استان لرستان در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بر اساس سند اشتغال و در چارچوب برنامه‌های اقتصاد مقاومتی تاکنون هزار و ۱۴۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده که در نوع خود بی‌نظیر است.

وی افزود: از مبلغ هزار و ۱۴۰ میلیارد تومان ۴۸۷ میلیارد تومان به رونق تولید استان و به طرح‌ها و واحدهای اولویت‌دار اقتصاد مقاومتی پرداخت‌ شده است.

استاندار لرستان عنوان کرد: در مجموع ۱۵۷ طرح امکان‌سنجی شده، اولویت‌دار و عمرانی در قالب یک بسته کاری تقدیم فعالان اقتصادی شده که زمینه کاری آن‌ها در استان از هر حیث فراهم‌شده است.

وی بیان کرد: بانک‌های عامل در تسریع تعیین تکلیف یا واگذاری ۶۹ واحد تملک شده در لرستان به بخش خصوصی جدید و واجدالشرایط اقدام کنند چرا که تاکنون ۱۵ واحد تعیین تکلیف شده است.

بازوند تصریح کرد: کارخانجات فولاد ازنا، خمیرمایه دورود، سیمان خرم‌آباد و نساجی بروجرد از نمونه کارخانه‌هایی است که باوجود پیگیری‌های انجام‌شده در موضوعات مختلف نیازمند تسریع و همکاری بانک‌ها است.

وی خاطرنشان کرد: ۱۰۰ طرح در بخش‌های مختلف برای توسعه و رونق شهرستان دلفان که به‌ عنوان یکی از شهرستان‌های پایلوت سی‌ویک گانه کشور برای محرومیت‌زدایی انتخاب شده است به وزیر کشور و اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی کشور ارائه می‌شود.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image 2 (08) 8 (7)

یک دیدگاه