تاریخ خبر: ۰۹ تیر ۱۳۹۵
روز پرکارمدیرعامل شرکت برق لرستان

روز پرکارمدیرعامل شرکت برق لرستان

روز پرکارمدیرعامل شرکت برق لرستان دیداربا ۵۰ نفر ارباب رجوع در روز ملاقات مردمی

اطلاع رسانی بامدادلرستان

دوشنبه هفته گذشته مدیر عامل برق لرستان روز پرکاری را پشت سرگذاشت

به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق لرستان در این روز بیش از ۵۰نفر به عنوان ارباب رجوع جهت ملاقات با مدیر عامل شرکت توزیع حضورداشتند.

مدیر عامل شرکت توزیع دراین خصوص اعلام کرد: بیش از ۵۰ نفر ارباب رجوع جهت رفع مشکلات با اینجانب ملاقات رو دررو داشتند.

مهندس فریدون خودنیا گفت: خوشبختانه از این تعداد فقط دونفر درخواست فنی در زمینه برق داشتند که موضوع ضعف ولتاژ منطقه خود را مطرح نمودند .

وی اظهار داشت:اکثریت قریب به اتفاق مراجعین متأسفانه درخواست اشتغال یا جابجایی شغلی توسط همکاران را داشتند که این امرواقعا میسر نبود و شرکت توزیع بسیار بیشترازظرفیت و توان خود نیرو جذب نموده است .

وی اظهار داشت: ما وظیفه خود می دانیم که تکریم ارباب رجوع را در سرلوحه کار قرار داده و امیدواریم بتوانیم تا جایی که قانون به ما اجازه می دهد مشکلات مردم را مرتفع نماییم. در همین راستا روزهای دوشنبه هرهفته اینجانب به همرا ه معاونت منابع انسانی، مدیردفتر حراست و مدیر دفتر روابط عمومی آماده پاسخگویی به مردم شریف و ولایتمدار استان می باشیم و خیلی علاقه مندیم که مردم مشکلات برقی خود را مطرح کنند تا اقدامات لازم در خصوص رفع آنها بعمل آید.

وی همچنین از مردم خوب و فهیم استان درخواست نمود مطالبات شرکت توزیع را پرداخت نمایند و بدهی های خود را تسویه کنند تا شرکت نیز بتواند درخواست های آنها را انجام دهد.

 

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image IMG_1498س image image

یک دیدگاه