تاریخ خبر: ۱۴ آبا ۱۳۹۵
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی: وجود مشکل در تأسیسات آب‌رسانی هنگام بارندگی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی: وجود مشکل در تأسیسات آب‌رسانی هنگام بارندگی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان گفت: به طور حتم در بارندگی‌های سال جاری تأسیسات آبرسانی برخی از روستاها با مشکل روبرو خواهند شد.
به گزارش ایسنا منطقه لرستان، مهندس علیرضا کاکاوند در جمع خبرنگاران با اشاره به فصل بارندگی و احتمال وقوع سیل در استان اظهار کرد: در سیل سال گذشته به تاسیسات آب شرب ۳۶۰ روستای استان خسارتی معادل ۱۱ میلیارد تومان وارد شد و مشکلاتی به‌وجود آمد.
وی ادامه داد: با تلاش‌های صورت گرفته مشکل آب تمامی این روستا ظرف مدت زمان ۴۸ ساعت برطرف شد.
کاکاوند با اشاره به وقوع سیل رخ داده در فروردین ماه سال جاری بیان کرد: در این سیل نیز تاسیسات آب شرب ۱۴۳ روستا دچار مشکل شد که مبلغی معادل هفت میلیارد تومان خسارت به بار آمد.
این مقام مسئول با یادآوری اینکه به جز یک مجتمع ۴۵ روستایی مشکل آب مابقی روستاها در طول سه روز برطرف شد، تصریح کرد: اما به دلایلی مانند عدم به موقع پرداخت دستمزد نیروها مشکل آب این مجتمع روستایی بعد از گذشت هفت روز آن هم به صورت موقت برطرف شد.
وی با تأکید به اینکه به طور حتم در بارندگی‌های سال جاری تاسیسات آبرسانی مجتمع ذکر شده با مشکل روبرو خواهد شد، اضافه کرد: حداقل باید دستمزد و مطالبات کارگران پرداخت شود تا بتوان در موقع نیاز از این نیروها استفاده کرد.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

بازوند 8 (8) image image

یک دیدگاه