تاریخ خبر: ۱۵ آبا ۱۳۹۵
برای تکمیل ایستگاه‌های پمپاژ استان به ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است

برای تکمیل ایستگاه‌های پمپاژ استان به ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان گفت: برای تکمیل ایستگاه‌های پمپاژ استان به ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

مهندس علی امید سیفی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: ایستگاه پمپاژ فیض‌آباد الشتر ۳۲۰۰ هکتار از اراضی را تحت پوشش قرار می‌دهد که تاکنون ۱۰۰۰ هکتار از این اراضی را مشروب کرده است، هم اکنون شبکه ۱ و ۲ این پروژه اجرا شده و شبکه‌های ۳ و ۴ آن جزو تعهدات جهاد کشاورزی و در شرف انتخاب پیمانکار بوده و برای تکمیل این ایستگاه پمپاژ ۱۵ میلیارد تومان نیاز است.

وی بیان کرد: ایستگاه پمپاژ اسماعیل‌آباد نورآباد ۱۳۵۰ هکتار از اراضی منطقه را مشروب خواهد کرد که تاکنون شبکه‌های ۱ و ۲ آن اجرا شده و بند انحرافی آن انجام و شبکه‌های ۳ و ۴ و لوله و اتصالات آن به دلیل کمبود اعتبار انجام نشده است.

این مسئول ادامه داد: برای تکمیل این ایستگاه پمپاژ ۳ میلیارد تومان اعتبار نیاز است و در صورت تأمین اعتبار بعد از ۶ ماه فصل کاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

سیفی اضافه کرد: قرار است برای ایستگاه پمپاژ واشیان امسال ۱.۵ میلیارد تومان اعتبار تخصیص دهند تا آب آن پمپاژ شود و مردم از آن استفاده کنند.

وی گفت: شبکه ۳ و ۴ این پروژه انجام نشده اما ۵ کیلومتر خط انتقال آب آن اجرا شده است و پمپ‌های آن نیز خریداری شده و در گمرک قرار دارند که به محض دریافت اعتبار مذکور راه‌اندازی خواهد شد.

سیفی گفت: برای تکمیل ایستگاه‌های پمپاژ استان به جز ایستگاه سد طرحان به ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image

یک دیدگاه