تاریخ خبر: ۱۶ آبا ۱۳۹۵
نیروگاه برق شهرستان بروجرد احداث می‌شود

نیروگاه برق شهرستان بروجرد احداث می‌شود

خرم آباد – مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان از احداث نیروگاه برق در شهرستان بروجرد خبر داد.
فریدون خودنیا در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه برای شرکت توزیع برق استان پنج طرح اقتصاد مقاومتی تعیین شده است، اظهار داشت: یکی از طرح های اقتصاد مقاومتی شرکت توزیع برق استان تامین برق روستاهای بالای ۱۰ خانوار است.

وی بیان داشت: یکی دیگر از طرح های اقتصاد مقاومتی کاهش تلفات برق به میزان ۱۱ درصد تعیین شده که در حال حاضر کاهش تلفات برق در استان ۱۳ درصد بوده و تلاش خواهیم کرد که آن را به ۱۱ درصد برسانیم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان با بیان اینکه طی سال ۸۹ از بین ۳۹ شرکت توزیع برق کشور مقام ۳۷ را داشتیم، گفت: این در حالیست که در حال حاضر جزء سه شرکت برتر در زمینه کاهش تلفات هستیم.

خودنیا با اشاره به اینکه سال گذشته شرکت توزیع برق لرستان مقام اول را در سطح وزارت نیرو کسب کرده است، افزود: طی سال جاری نیز به طور حتم در سطح کشور مقام خواهیم آورد.

وی یکی دیگر از طرحهای اقتصاد مقاومتی شرکت توزیع برق استان را طرح «فهام » دانست و گفت: «فهام» به معنای فراسامانه هوشمند انرژی بوده که این طرح کنترهایی برای دو بخش کشاورزی و مصارف سنگین از قبیل کارخانه ها و صنایع است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان در ادامه افزود: در طرح «فهام» کنتورهای مناطق دور دست از راه دور قرائت می شود و در صورتی که کنتور آنها دچار مشکل شود از راه دور مشکل آن برطرف خواهد شد.

خودنیا یکی دیگر ازطرح های اقتصاد مقاومتی را افتتاح و احداث نیروگاه های «دیجی» دانست و عنوان کرد: در حال حاضر دو نیروگاه در سطح استان در دو شهرستان الیگودرز و خرم آباد احداث شده است.

وی اضافه کرد: نیروگاه شهرستان بروجرد نیز در دست احداث بوده و کارهای مربوطه به آن در حال انجام است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه