تاریخ خبر: ۱۸ آبا ۱۳۹۵
برای مرحله تکمیلی احداث سالن جدید مسافری راه‌آهن دورود ۵۰ میلیارد هزینه شده است

برای مرحله تکمیلی احداث سالن جدید مسافری راه‌آهن دورود ۵۰ میلیارد هزینه شده است

مدیرکل راه‌آهن لرستان گفت: برای مرحله تکمیلی احداث سالن جدید مسافری ایستگاه راه‌آهن دورود ۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

سید حسین مرتضوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، با اشاره به اهم پروژه‌های انجام شده در سال‌های ۹۴ و ۹۵ اظهار کرد: کارگاه جوشکاری ثابت ریل ۱۰۸ متری برای اولین بار در شهرستان دورود راه‌اندازی شده که ۱۴۰۰ میلیون ریال هزینه داشته است.

وی ادامه داد: همچنین طراحی و ساخت پمپ گریس پاس نیز برای اولین بار در راه‌آهن کشور انجام شده که برای اولین پروژه ۱۲۰ میلیون ریال هزینه شده است.

مدیرکل راه‌آهن لرستان گفت: به منظور بازسازی و رنگ‌آمیزی نمای ظاهری ساختمان‌های اداری و سالن مسافری فعلی ایستگاه راه‌آهن دورود – ازنا نیز ۱۴۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

مرتضوی اضافه کرد: برای مرحله تکمیلی احداث سالن جدید مسافری ایستگاه راه‌آهن دورود، احداث دیوار حریم راه‌آهن ایستگاه دورود – ازنا، نصب باکس ۵ در ۲۰ و احداث زیرگذر مؤمن‌آباد، ساخت و احداث مجتمع فرهنگی تفریحی(سوئیت، سالن جلسات و رستوران) در بیشه، تکمیل مرحله پایانی و نصب خط آشیانه جرثقیل کایرو و استقرار جرثقیل کایرو در ایستگاه راه‌آهن دورود، نصب و راه‌اندازی دیتاسوییچ و پارتی‌لاین تصویری و کابل‌کشی علائم در کل محور ۱۱۷ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی یادآور شد: برای احداث دیوار ضامن- طرح توسعه ایستگاه قارون و اصلاح شبکه برق تنگ هفت و احداث پست برق ۲۰ کیلووات ۷۵۵۰ میلیون ریال هزینه شده است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه