تاریخ خبر: ۱۸ آبا ۱۳۹۵
دادستان نظامی استان لرستان معرفی شد

دادستان نظامی استان لرستان معرفی شد

خرم آباد – طی مراسمی دادستان نظامی استان لرستان معرفی شد.
به گزارش خبرنگار مهر، ظهر چهارشنبه طی مراسمی با حضور معاون بازرسی و نظارت سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور، جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان و جمعی دیگر از مسئولان، سید اسحاق موسوی نیا به عنوان دادستان نظامی استان لرستان معرفی شد.

همچنین در این مراسم از اقدامات صورت گرفته از سوی محمد روشنایی دادستان سابق نظامی استان لرستان با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.

سید رحیم کاظمی رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری لرستان در سخنانی با تاکید بر اینکه اجرا و تحقق عدالت از جمله مهم ترین اهداف و ماموریت های دستگاه قضایی به شمار می آید عنوان کرد: به طور حتم امنیت در کشور در سایه حاکم شدن عدالت تحقق پیدا می کند.

وی با تاکید بر ضرورت همکاری و تعامل دستگاههای اجرایی زیر مجموعه قوه قضائیه بیان داشت: این امر در افزایش و ارتقا اقتدار این دستگاه بسیار تاثیر گذار است.

رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری لرستان با تاکید بر اینکه امروز در سایه همکاری و تعامل بین ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شاهد امنیت و همچنین عدالت نسبی در سطح کشور هستیم بیان داشت: این در حالیست که استکبار جهانی همواره در پی ایجاد ناامنی در کشور بوده اما با اقتدار نیروهای نظامی و انتظامی هیچ گاه این توطئه های دشمنان تحقق پیدا نمی کنند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه