تاریخ خبر: ۱۸ آبا ۱۳۹۵
شرکت هواپیمایی «آسمان» در فرودگاه خرم‌آباد پرواز برقرار می‌کند

شرکت هواپیمایی «آسمان» در فرودگاه خرم‌آباد پرواز برقرار می‌کند

خرم آباد – استاندار لرستان از برقراری پرواز شرکت هواپیمایی «آسمان» در فرودگاه خرم آباد خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند ظهر چهار شنبه در بازدید از فرودگاه خرم آباد اظهار داشت: یک شنبه هفته آینده خط کشی باند فرودگاه آغاز می شود.

وی روند فعالیت پیمانکار ورودی فرودگاه خرم آباد را کند دانست و گفت: این درحالیست که طی ۱۰ روز آینده پروازهای فرودگاه خرم آباد آغاز خواهند شد.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه شرکت فرودگاه ضعیف ترین پیمانکار را برای ورودی فرودگاه خرم آباد انتخاب کرده است، عنوان کرد: وضعیت ورودی فرودگاه خرم آباد وضعیت خوبی نیست.

وی اضافه کرد: پیمانکار ورودی فرودگاه خرم آباد را شرکت فرودگاهها انتخاب کرده و اعتبار آن ملی است.

استاندار لرستان در ادامه افزود: ۸۰ هزار تن آسفالت ریزی در باند فرودگاه خرم آباد طی سه ماه کار آسانی نیست چرا که با سرعت بسیار بالایی کار را انجام داده اند.

بازوند به رایزنی با شرکت هواپیمایی «آسمان» اشاره کرد و گفت: این شرکت هواپیمایی بر اساس توافق های صورت گرفته روزهای شنبه در فرودگاه خرم آباد پرواز خواهد داشت.

وی با بیان اینکه برنامه جدید فرودگاه اعلام شده است، تصریح کرد: از ساعت های برنامه رضایت نداریم چرا که ساعات انتخاب شده از تهران ۹ صبح و برگشت نیز ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه است و این در حالیست که برنامه ایده آل برای ما پرواز شش صبح از تهران و برگشت ۱۸ غروب از خرم آباد است.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه دو ماه دیگر اجرای پروژه روشنایی فرودگاه به طول خواهد انجامید، گفت: ما نمی توانیم به هواپیما بگویم ساعت شش پرواز کند در صورتی که روشنایی لازم وجود نداشته باشد.

بازوند اضافه کرد: تعداد پروازهای فرودگاه خرم آباد نه تنها کاهش پیدا نمی کند بلکه افزایش نیز خواهد داشت و پرواز کیش نیز در برنامه است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه