تاریخ خبر: ۱۲ تیر ۱۳۹۵
لیگ برتر فوتسال جوانان در بروجرد برگزار می‌شود

لیگ برتر فوتسال جوانان در بروجرد برگزار می‌شود

لیگ برتر فوتسال جوانان در بروجرد برگزار می‌شود/ حضور ۱۵۰۰ ورزشکار

بروجرد – رئیس هیئت فوتسال شهرستان بروجرد از برگزاری لیگ برتر فوتسال جوانان کشور در این شهرستان خبر داد.

به گزارش حبرنگار مهر، سید کمال‌دین حسینی پیش از ظهر یکشنبه در نشست خبری خود از  برگزاری لیگ برتر فوتسال، جوانان کشور در بروجرد خبر داد و اظهار داشت: این دوره از مسابقات هرساله به میزبانی یکی از استانهای کشور برگزار می شود که با هماهنگی فدراسیون فوتبال و برنامه ریزی به عمل آمده میزبانی این دوره از مسابقات به شهرستان بروجرد واگذار شده است.

وی افزود: این مسابقات با حضور ۶۳ تیم از ۳۱ استان کشور در اواخر مردادماه برگزار خواهد شد که از استان لرستان به خاطر میزبانی بروجرد، سه تیم مجوز حضور در مسابقات را خواهند داشت.

رئیس هیئت فوتسال شهرستان بروجرد در ادامه عنوان کرد: بازی ها در سه سالن ولایت، شهید بروجردی و کارگران بروجرد با حضور ۲۳ داور و زیر نظر ۸ ناظر از فدراسیون فوتبال در قالب ۱۶ گروه ۴ تیمی برگزار می شود.

حسینی با اشاره به سه محور مهم برای برگزاری این مسابقات افزود: در وحله اول بحث اجرایی مسابقات از مهمترین مسائل مورد نظر به شمار می رود که باید با کیفیت بالایی به عنوان میزبان مسابقات عمل کنیم و دستاوردهای لازم در این زمینه در نظر گرفته شود.

وی تعامل و همکاری ادارات را از مهترین برنامه های این لیگ به میزبانی بروجرد برشمرد و اظهار داشت: حضور هزار و ۵۰۰ ورزشکار به شهرستان می تواند در زمینه بحث فرهنگ گردشگری و ایجاد تورهای سیاحتی و تفریحی بسیار موثر باشد و ما انتظار داریم که مسئولان ذی ربط در این ارتباط همکاری لازم را با هیئت فوتسال داشته باشند.

رئیس هیئت فوتسال شهرستان بروجرد هدف از برگزاری این مسابقات در بروجرد را بالا بردن سطح کمی و کیفی ورزش فوتسال و فوتبال در این شهرستان دانست و افزود: با برنامه ریزی و دادن انگیزه های لازم به افراد خلاق در زمینه فوتسال می توان در سالهای آینده شاهد حضور بازیکنان مطرح در سطح ملی و حتی در دنیا باشیم.

حسینی از حضور کادر فنی تیم ملی برای استعداد یابی بازیکنان در این مسابقات خبر داد و بیان داشت: امیدواریم که بازیکنان لرستان ظرفیت و پتانسیل لازم را برای حضور در رده های بالاتر را داشته باشند.

وی افزود: هیئت فوتسال بروجرد با انتخاب ۲۰ بازیکن جوان و نوجوان برای حضور در این مسابقات هم اکنون در حال برگزاری تمرینات فشرده زیر نظر مربیان هستند و در نظر داریم تا در روزهای آینده دو دیدار تدارکاتی با تیم فتح همدان که یکی از مدعیان قهرمانی در این مسابقات است را برگزار کنیم.

منبع: مهر

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image bosh

یک دیدگاه