تاریخ خبر: ۱۲ آبا ۱۳۹۴
بازیگر پیشکسوت سینما در بیمارستان بستری شد

بازیگر پیشکسوت سینما در بیمارستان بستری شد

ولی‌الله شیراندامی بازیگرپیشکسوت سینما به علت اثرات ناشی از بیماری دیابت در بیمارستان «شفا یحیائیان» تهران بستری شد.
این بازیگر که ازمحرم سال قبل به دلیل مشکلات قلبی چندین‌بار بستری شده بود، از دوشنبه بار دیگر تحت درمان قرارگرفته است.
شیراندامی درباره آخرین وضعیتش گفت: تاکنون ۴ عمل جراحی درخارج ازکشور داشته‌ام وخوشبختانه با کمک‌های مسئولین و کادرپزشکی خوب این بیمارستان به زودی بهبودی ام را به دست خواهم آورد.
این بازیگرکه مدت‌هاست مشغول آماده سازی کتاب خاطراتش است اظهارکرد:این کتاب در ابتدا چیزی نزدیک به ۱۰۰ صفحه بود اما در یکسال گذشته با افزودن عکس‌ها و مطالبی پیرامون اجراهای داخلی و خارجی این نمایشنامه و همچنین اجراهای خودم در حال حاضر این کتاب به ۶۰۰ صفحه رسیده است و ازهمه کسانی که در این مسیر به من کمک کرده‌اند، تشکر می‌کنم.
عباس عظیمی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت روزگذشته ضمن عیادت از شیراندامی اعلام کرد:خوشبختانه کارهای اساسی کتاب نوشته شده توسط استاد شیراندامی با عنوان «تحلیل کارگردانی مرگ پیشه ور» با حمایت مالی معاونت توسعه ومدیریت منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به اتمام رسیده است و به امید خدا پس ازبهبودی ایشان از سوی موسسه هنرمندان پیشکسوت منتشر خواهد شد ودربرنامه‌ای این کتاب را رونمایی خواهیم کرد.
ولی‌الله شیراندامی، متولد سوم فروردین ۱۳۱۰ در شهر مرو، دارای لیسانس تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا از دانشگاه تهران و همچنین دارای مدرک درجه یک کارگردانی از وزارت ارشاد اسلامی(معادل دکترا) است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image 139505061742167788233344 image

یک دیدگاه