تاریخ خبر: ۱۳ تیر ۱۳۹۵
۱۴ میلیارد ریال برای اتمام پروژه های فرهنگسرای ولایت سلسله نیاز است

۱۴ میلیارد ریال برای اتمام پروژه های فرهنگسرای ولایت سلسله نیاز است

۱۴ میلیارد ریال برای اتمام پروژه های فرهنگسرای ولایت سلسله نیاز است

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سلسله گفت: ۱۴ میلیارد ریال برای اتمام پروژه های نگارخانه و سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای ولایت شهرستان سلسله نیاز است.

حمید پیرنیا روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فرهنگسرای ولایت شهرستان سلسله سال ۷۸ کلنگ زنی شده و در سال ۸۸ به بهره برداری رسیده است با اینحال سالن آمفی تئاتر و نگارخانه آن هنوز تکمیل نشده تا حدودی دچار استهلاک نیز شده اند.
وی اظهار داشت: متاسفانه به دلیل آماده نبودن بخش های ضروری فرهنگسرا، برنامه های فرهنگی و هنری این اداره در سالن الغدیر فرمانداری یا سالن های ورزشی شهرستان برگزار می شوند که برگزاری اینگونه مراسمات در این سالن ها نیز با محدودیت هایی مواجه است.
پیرنیا تصریح کرد: سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای ولایت تنها سالن مدرن و منحصر به فرد در سطح شهرستان سلسله است که کاربردهای مختلف فرهنگی و هنری دارد اما متاسفانه به دلیل تکمیل نبودن آن، اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان برای پردازش برنامه های فرهنگی و هنری مختلف با محدودیت مواجه است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سلسله خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در فصل تابستان به سر می بریم و فرهنگسراها نقش مهمی در پر کردن اوقات فراغت جوانان دارند، ضروری است که مسئولان با تامین اعتبار لازم، اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان را نسبت به تکمیل این پروژه های نیمه تمام و در حال استهلاک یاری کنند.
شهرستان سلسله با ۷۵هزار نفر جمعیت یکی از شهرستانهای استان لرستان است که مرکز آن شهر الشتر است.
این شهرستان از شمال به شهرستان دلفان، از جنوب به شهرستان خرم آباد و از شرق به شهرستان بروجرد محدود است.

منبع:ایرنا

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

82179922-70921780 1847b7217252e22f4f74ec4794bc5f8f تیمور احمدوند hosinpor 1

یک دیدگاه