تاریخ خبر: ۲۱ آبا ۱۳۹۵
ایستگاه دیجیتال رادیویی و تلویزیونی روستاهای پلدختر به بهره‌برداری رسید

ایستگاه دیجیتال رادیویی و تلویزیونی روستاهای پلدختر به بهره‌برداری رسید

ایستگاه دیجیتال رادیویی و تلویزیونی ۵ روستای شهرستان پلدختر با حضور مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان و جمعی از مسئولان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر، ایستگاه دیجیتال رادیویی و تلویزیونی پنج روستای شهرستان پلدختر ظهر امروز با حضور مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان، نماینده مردم پلدختر در مجلس، فرماندار پلدختر و جمعی از مسئولان افتتاح شد.

محمد بازوند مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان در این مراسم اظهار داشت: با بهره‌برداری از این ایستگاه رادیویی و تلویزیونی دیجیتال اهالی روستاهای مورانی، ملاوی گل گل،کیان‌آباد و پران پرویز و دیگر روستاهای هم‌جوار از ۱۶ شبکه رادیویی و ۱۸ شبکه تلویزیونی برخوردار شدند.

وی افزود: با راه‌اندازی این ایستگاه پوشش جمعیت سامان دیجیتال در شهرستان پلدختر ۸۵ درصد ارتقا پیدا کرده است و درصدد هستیم ۱۵ درصد باقی‌مانده را نیز با همکاری نماینده مردم پلدختر در مجلس و مسئولان شهرستان بتوانیم در کوتاه‌ترین مدت به مردم این شهرستان تحویل دهیم.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان عنوان کرد: یک امتیاز که مردم این ۵ روستا نسبت به خرم‌آباد مرکز استان و پلدختر دارند این است که سیستم تعبیه‌ شده سیستم پیشرفته‌تری است و اهالی این روستاها سه باکس و مبدلی برای دریافت‌کننده‌های برنامه‌های دیجیتال تهیه کنند.

بازوند گفت: از تلاش و پیگیری‌های امام‌جمعه، نماینده مردم در مجلس و فرماندار شهرستان پلدختر در راه‌اندازی سامانه دیجیتال قدردانی می‌کنم.

سید حمیدرضا کاظمی نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی نیز تلاش صدا و سیما را برای بردن صدا و تصویر به مناطق محروم از جمله روستاها را قابل‌تقدیر دانست و گفت: این سامانه با همت و تلاش مدیرکل صدا و سیمای لرستان و همکاران حوزه معاونت فنی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی به استفاده طیف‌های مختلف مخاطبان از برنامه‌های متنوع شبکه استانی اشاره کرد و اظهار داشت: به‌عنوان نماینده مردم این شهرستان باید گفت استفاده از ۱۵ درصد دیگر شبکه‌های دیجیتال صدا و سیمای جمهوری اسلامی مطالبه به حق مردم است که لازم است باهمت مسئولان صدا و سیمای مرکز لرستان و کمک مسئولان شهرستان مردم از این نعمت فرهنگی استفاده کنند.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی پوشش رادیویی در شهرستان پلدختر را ضعیف دانست و افزود: مردم شهرستان به‌ویژه روستاهای جنوب پلدختر علاقه‌مند به استفاده برنامه‌های رادیویی هستند که درخواست دارند مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان برطرف کردن این مشکل را در دستور کار خود قرار دهد.

وی عنوان کرد: از تلاش مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان در برطرف کردن مشکلات حوزه صدا و سیما و راه‌اندازی سیستم دیجیتال روستای شهرستان قدردانی می‌کنم.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه