تاریخ خبر: ۲۱ آبا ۱۳۹۵
دستگیری کلاهبردار میلیاردی در خرم‌آباد با ۳۶ شاکی

دستگیری کلاهبردار میلیاردی در خرم‌آباد با ۳۶ شاکی

خرم‌آباد- کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری آگاهی لرستان، در عملیاتی توانستند یک نفر کلاهبردار حرفه ای که بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال از مردم کلاهبرداری کرده بود را دستگیر کنند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عباس نظری گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان خرم آبادی مبنی بر اینکه فردی با جعل عنوان مهندسی ساختمان، مبالغی را از آنان دریافت و سپس متواری شده است، رسیدگی موضوع در دستور کار کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری آگاهی لرستان قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی لرستان افزود: با تحقیقات به عمل آمده محرز شد، فرد کلاهبردار با شگردهای متقلبانه، خود را مهندس ساختمان در امر انبوه سازی واحدهای آپارتمانی معرفی کرده که پس از جلب اعتماد تعدادی از شهروندان، مبالغی را بابت پیش فروش واحد ساختمانی نیمه کاره از آنان دریافت کرده و متواری می شود.

نظری ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و تخصصی، موفق به شناسایی مخفیگاه متهم در تهران شده و پس از چند روز تعقیب و مراقبت در عملیاتی منسجم و برنامه ریزی شده، فرد متخلف که با تغییر چهره قصد فرار داشت، را دستگیر و به پلیس آگاهی لرستان انتقال دادند.

وی با بیان اینکه مبلغ کلاهبرداری شده ۳۰ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال است، گفت: متهم با شیوه متقلبانه از ۳۶ نفر از شهروندان خرم آباد، کلاهبرداری کرده است.

رئیس پلیس آگاهی لرستان گفت: متهم برای ادامه تحقیقات و سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه