تاریخ خبر: ۲۲ آبا ۱۳۹۵
معاون کمیته امداد لرستان: نیکوکاران لرستانی بیش از ۴۱ میلیارد ریال صدقه پرداخت کردند

معاون کمیته امداد لرستان: نیکوکاران لرستانی بیش از ۴۱ میلیارد ریال صدقه پرداخت کردند

خرم آباد- معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان گفت: نیکوکاران لرستانی بیش از ۴۱ میلیارد ریال صدقه پرداخت کردند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی کمیته امداد لرستان، سید حمید علوی معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان گفت: تمامی صدقات مردمی برای حل مشکلات مددجویان در امور فرهنگی آموزشی، مسکن، تأمین جهیزیه، اشتغال، ایتام و محسنین، بهداشت و درمان هزینه می شود.

وی اظهار کرد: تعداد صندوقهای صدقه نصب و توزیع شده در استان در سایزهای کوچک، متوسط و بزرگ در ۷ ماه گذشته بیش از ۲۳۴ هزار و ۲۵۹ مورد است که خوشبختانه با استقبال مردم روبرو شده است.

علوی با اعلام این مطلب که ۱۵ درصد رشد در نصب و توزیع صندوق های صدقه در سال ۹۴ نسبت به سال ۹۳ را شاهد بوده ایم، تصریح کرد: سال گذشته از طریق بیش از ۲۳۴ هزار و ۴۱۲ صندوق صدقه بیش از ۳۵ میلیارد و ۵۴۹ میلیون ریال جذب و در امور مددجویان و نیازمندان هزینه شد.

معاون مشارکت های مردمی این نهاد در لرستان با اعلام این نکته که برای سال جاری ۷۴ میلیارد و ۳۸۴ میلیون ریال جذب صدقه پیش بینی شده است، خاطرنشان کرد: باتوجه به گذشت هفت ماه ازسال شاهد جذب ۴۱ میلیارد و ۷۷ میلیون ریال بوده ایم که این رقم، ۹۵ درصد محقق شدن برنامه را نشان می دهد.

علوی به اجرای طرح صدقه زائر اشاره کرد و ادامه داد: برنامه عملیاتی و پیش بینی شده در این سرفصل نیز ۴ میلیارد و ۵۷۰ میلیون ریال بوده که خوشبختانه در این سرفصل نیز ۸ میلیون و ۹۸۴ هزارریال جذب شده است.

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد لرستان با اشاره به اینکه کمیته امداد تدابیری را برای جلوگیری از سرقت و سرعت بخشی به فرایند خدمت رسانی مدنظر دارد، گفت: نیکوکاران با استفاده از روش های الکترونیکی و درگاه های اینترنتی می توانند در امور خدمت رسانی به نیازمندان و مددجویان سهیم باشند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه