تاریخ خبر: ۱۴ تیر ۱۳۹۵
بسته «ارزان‌قیمت سفر» برای گردشگران غیربومی لرستان پیش‌بینی شد

بسته «ارزان‌قیمت سفر» برای گردشگران غیربومی لرستان پیش‌بینی شد

بسته «ارزان‌قیمت سفر» برای گردشگران غیربومی لرستان پیش‌بینی شد

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: برای تسهیل روند سفر گردشگران به استان و مناسب سازی هزینه های سفر بسته های ارزان قیمت سفر طراحی کرده ایم.

به تهیه بسته های حمایتی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان برای گردشگران خارج از استان اشاره کرد و اظهار داشت: این سازمان برای تسهیل روند سفر گردشگران به استان و مناسب سازی هزینه های سفر بسته های ارزان قیمت سفر طراحی کرده است.

وی به وجود چهار دفتر خدمات مسافرتی به عنوان کارگزارهای بسته های حمایتی سفر اشاره کرد و افزود: مسافران غیرلرستانی که قصد ورود به استان لرستان را دارند می توانند در قالب تورهای مسافرتی و از طریق دفاتر خدمات مسافرتی برنامه ریزی سفر خود را به لرستان انجام دهند.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: گردشگرانی که قصد ورود به لرستان را از طریق تورهای مسافرتی دارند می توانند یک سوم کل هزینه های سفر خود را به عنوان یک بسته حمایتی دریافت کرده و از تخفیفات لازم بهره مند شوند.

بهاروند اضافه کرد: اسامی دفاتر خدمات مسافرتی کارگزار بسته های حمایتی سفر در سایت سازمان میراث فرهنگی استان درج خواهد شد و متقاضیان می توانند با این دفاتر در تماس باشند.

وی با بیان اینکه در حوزه اقامتی نیز کسانیکه قصد ورود به لرستان را دارند می توانند از ۳۳ مرکز اقامتی استان استفاده کنند، عنوان کرد: این مراکز اقامتی شامل هتل و مهمان پذیر هستند.

منبع: مهر

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

محرم2 139410291153464156933854 716093 بیماری روده ای

یک دیدگاه