تاریخ خبر: ۱۴ تیر ۱۳۹۵
نماز عید سعید فطر در مصلای الغدیر خرم‌آباد برگزار می‌شود

نماز عید سعید فطر در مصلای الغدیر خرم‌آباد برگزار می‌شود

نماز عید سعید فطر در مصلای الغدیر خرم‌آباد برگزار می‌شود

نماز عید سعید فطر به امامت نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد در مصلای الغدیر خرم‌آباد برگزار می‌شود.

نماز عید سعید فطر به امامت آیت‌الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه ۱۶ تیرماه در مصلای الغدیر خرم‌آباد برگزار می‌شود.
روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام‌جمعه خرم‌آباد با تبریک عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات روزه‌داران لرستانی از مردم مؤمن و ولایتمدار خرم‌آباد دعوت کرد برای اقامه نماز عید سعید فطر در محل مصلای الغدیر خرم‌آباد حضور یابند.
قابل ذکر است نماز عید فطر دو رکعت است، در رکعت اوّل بعد از خواندن حمد و سوره باید پنج تکبیر گفته شد و بعد از هر تکبیر یک قنوت می‌خوانند و بعد از قنوت پنجم تکبیر دیگری گفته شده و به رکوع می‌روند، بعد از آن دو سجده به‌جا آئرده و برخواسته و در رکعت دوم چهار تکبیر گفته شده و بعد از هر تکبیر قنوت می خوانند و تکبیر پنجم را می‌گویند و به رکوع می‌روند و بعد از رکوع دو سجده به‌جا آورده و تشهّد خوانده و سلام گفته می‌شود.
وقت نماز عید فطر از اوّل طلوع  آفتاب تا ظهر است، ولی مستحبّ است نماز عید قربان را بعد از بلند شدن آفتاب بخواند و در عید فطر مستحبّ است بعد از بلند شدن آفتاب افطار کند و زکات فطره را بدهد و بعد نماز عید را بجا آورد.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

82139777-70847343 4-2 IMG16480278 img_9146

یک دیدگاه