تاریخ خبر: ۱۵ تیر ۱۳۹۵
امروز تنها راه نجات امت اسلامی وحدت و مقاومت است

امروز تنها راه نجات امت اسلامی وحدت و مقاومت است

امروز تنها راه نجات امت اسلامی وحدت و مقاومت است

آیت‌الله میرعمادی صبح امروز در خطبه‌های نماز عید سعید فطر که در مصلی الغدیر خرم‌آباد برگزار شد ضمن تبریک عید سعید فطر اظهار داشت: محصول ماه مبارک رمضان چیزی جز تقوا نیست و امام سجاد (ع) در یکی از دعاهای ماه رمضان می‌فرمایند که “شما در این ماه بهترین و برترین سود را برده‌اید”.

وی افزود: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای بندگی و طاعت خدای متعال است و صالحان در این ماه بهترین استفاده را به عمل آوردند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: عده‌ای در ماه مبارک رمضان بیشترین حلاوت قرآن، استغفار، نماز و بالاترین انفاق در راه خدا را انجام دادند.

وی با بیان اینکه ماه مبارک رمضان فرصتی برای تقرب به‌ سوی خدای متعال است گفت: مسئله معرفت به پروردگار، تهذیب اخلاق و رفتار، تقویت همدلی و همبستگی از آثار مهم ماه مبارک رمضان است.

میرعمادی خاطرنشان کرد: ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی برای تربیت روح و حالات روانی انسان کسب اخلاق نیکو و فضائل آسمانی است.

وی ماه مبارک رمضان را ماه تقویت اراده دانست و تصریح کرد: ماه رمضان برای مؤمنان سراسر نور و سود است اما برای منافقان، کافران و عده‌ای جز خسران و تأسف چیز دیگری نیست.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان اظهار داشت: ما پس از ماه مبارک رمضان دو وظیفه مهم داریم وظیفه نخست شکر برگزاری ماه رمضان و روزه گرفتن در این ماه و دوم حفظ اعمال و روحیه‌ای که در ماه مبارک رمضان به‌دست‌ آمده است.

وی با تأکید بر اینکه بقا بر عمل مهم‌تر از خود عمل است افزود: امام علی(ع) فرمودند باقی ماندن بر عمل از انجامان عمل بهتر است بنابراین باید روحیه معنویت، نوع‌دوستی و همدلی، توجه به قرآن، نماز، عبادت و بندگی خدای متعال را پس از ماه مبارک رمضان حفظ کنیم.

میرعمادی ماه رمضان را ماه همدلی، صبر و استقامت دانست و عنوان کرد: ما در ماه مبارک رمضان جلوه‌هایی از معنویت، عبادت، وحدت، بصیرت، صبر و استقامت را دیدیم.

وی با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان ماه مقاومت در برابر هوای نفس است بیان کرد: ماه رمضان ماه مقاومت در برابر شیطان بزرگ و خواسته‌های نفسانی است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان از ماه رمضان به ماه همدلی و مواسات یاد کرد و گفت: مردم بزرگ ایران اسلامی صبر، استقامت، همدلی و انسجام داخلی خود را در صحنه‌های گوناگون به نمایش گذاشتند.

وی تصریح کرد: مردم ایران اسلامی در ماه مبارک رمضان و شب‌های قدر جلوه‌های معنویت، عبادت، تضرع را نشان دادند و در روز جهانی قدس نیز جلوه‌های وحدت، بصیرت، هوشیاری و دشمن‌شناسی را به نمایش گذاشتند.

میرعمادی با بیان اینکه مردم ایران در روز جهانی قدس نشان دادند که دشمن اصلی استکبار و رژیم صهیونیستی است اظهار داشت: مردم ما در صحنه مبارزه با استکبار جهانی از خود ایستادگی و مقاومت نشان دادند و ثابت کردند اهل تسلیم و مذاکره و سازش نیستند و همین  امتحان بزرگی است که مردم ما در مدت ۳۷ سال از خود نشان دادند.

وی بابیان اینکه امروز تنها راه نجات امت اسلامی وحدت و مقاومت است افزود: امروز می‌بینیم که جبهه استکبار جهانی با حمایت از گروه‌های تکفیری در بحرین، یمن، عراق و سوریه چه اتفاقاتی رخ داده است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: امروز جبهه مقاومت از یمن گرفته تا بحرین، عراق و شام ادامه دارد و جبهه مقاومت در برابر جبهه استکبار قرار گرفته است؛ گویا امروز جبهه مقاومت جبهه ایمان، تقوا و جبهه استکبار جبهه دلالت،گمراهی، جهل و بدبختی است.

وی با اشاره به اینکه امروز جبهه مقاومت با تمام توان، ایثار و ازخودگذشتگی در برابر جبهه استکبار ایستاده است بیان کرد: جبهه استکبار با حمایت از گروه‌های تکفیری به دنبال تقویت و امنیت رژیم صهیونیستی و برهم زدن ثبات جمهوری اسلامی ایران است.

میرعمادی تصریح کرد: امروز جبهه مبارزه گسترش پیدا کرده است و رزمندگان در خط مقدم مبارزه با جنگیدن با گروه‌های تکفیری در عراق و سوریه در حقیقت برای ثبات و امنیت جمهوری اسلامی ایران می‌جنگند.

وی با مقامت رزمندگان در برابر جبهه استکبار جهانی اشاره کرد و گفت: امروز می‌بینید که بر سر مردم مظلوم بحرین چه اتفاقی افتاده است و رژیم آل‌خلیفه بدترین ظلم را در حق مردم مسلمان بحرین روا می‌دارند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان بیان کرد: مردم مسلمان بحرین از خودشان خویشتن‌داری نشان می‌دهند و به‌طور یقین این مقاومت صبورانه مردم بحرین روزی شعله‌ور خواهد شد.

وی به بمباران شبانه‌روزی آل‌سعود بر سر مردم مسلمان یمن اشاره کرد و گفت: آل‌سعود عرضه اداره حرمین شریفین را ندارد و سال گذشته در ایام حج مشکلاتی را به وجود آورد.

میرعمادی عنوان کرد: امروز جبهه نور و ظلمت، ایمان و کفر و مقاومت و استکبار در برابر هم قرار دارند اما بدانید نصرت و وعده الهی قطعی است و مؤمنان بر کافران غلبه پیدا می‌کنند.

منبع: تسنیم

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

82141305-70850655 1838126 2154840 139412161902312977285294

یک دیدگاه