تاریخ خبر: ۱۶ تیر ۱۳۹۵
فعالیت ۱۵۱ کمپ و کلینیک تخصصی ترک اعتیاد در لرستان

فعالیت ۱۵۱ کمپ و کلینیک تخصصی ترک اعتیاد در لرستان

فعالیت ۱۵۱ کمپ و کلینیک تخصصی ترک اعتیاد در لرستان

دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر لرستان از فعالیت ۱۵۱کمپ و کلینیک تخصصی ترک اعتیاد در استان خبر داد.

غلامرضا آقا میرزایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به نظارت مستمر تیم پایش از مراکز ترک اعتیاد، بیان کرد: تعداد ۴۲ کمپ و ۱۰۹ کلینیک تخصصی ترک در استان وجود دارد.
وی ادامه داد: سال گذشته ۲۰۷ جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، انجام و اقدامات مطلوبی از جمله در راستای آموزش انجام شده است.
دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر لرستان گفت: در حوزه پیشگیری برای اولین بار در کشور تعداد ۳۲هزار معلم و ۳۰۰هزار دانش آموز استان، آموزش های لازم را کسب کرده اند.
آقا میرزایی افزود: امسال به تعداد کافی کمپ و کلینیک ترک اعتیاد وجود دارد بنابراین تلاش برای کاهش نقاط ضعف در سایر زمینه ها در دستور کار قرار دارد.
وی ادامه داد: سال گذشته هفت شهرستان استان فاقد مرکز اقامتی میان مدت برای مددجویان بودند که با تلاش و همت مسئولان ستاد با اضافه شدن ۲۲مرکز، تعداد این مراکز به ۱۵۵ واحد افزایش یافته است.
دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر لرستان گفت: کشف سه هزار ۶۹۳کیلوگرم مواد مخدر، دستگیری ۳۰۰ قاچاقچی، ۱۸۸نفر حمل کننده و ۹۷۴نگهدارنده و متلاشی کردن ۱۱۹ باند تهیه و توزیع، از اقدامات سال گذشته این ستاد بشمار می رود.
سهم لرستان درمبارزه با مواد مخدر ۵۶شهید و ۳۸جانباز است.

منبع: ایرنا

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

82135225-70839130 139408082117059406418474 2141633 2015608

یک دیدگاه