تاریخ خبر: ۲۵ آبا ۱۳۹۵
ممنوعیت تردد کامیون‌های عراقی در محورهای مواصلاتی لرستان

ممنوعیت تردد کامیون‌های عراقی در محورهای مواصلاتی لرستان

خرم آباد – فرمانده انتظامی لرستان از ممنوعیت تردد و ورود کامیون های عراقی به محورهای مواصلاتی این استان تا تاریخ پنجم آذر ماه خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد قنبری ظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران در سخنانی اظهار داشت: لرستان امن ترین مسیر برای زائران اربعین حسینی(ع) است

وی عنوان کرد: تمام زائران از محور های مختلف در حال عبور از خوزستان، ایلام و لرستان هستند و خوزستان روان ترین ترافیک را دارد که توصیه می شود تمام زائران این مرز را برای تردد انتخاب کنند.

فرمانده انتظامی لرستان افزود: نیروی انتظامی لرستان در شش توقفگاه و ۳۹ جایگاه شش شهرستان استان اقدام به ارائه خدمات لازم به زائران اربعین حسینی(ع) می کند.

سردار قنبری از به کار گیری ۱۴۸ تیم نیروی انتظامی استان در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: خوشبختانه تا کنون هیچ حادثه ای برای زائران و خودروهای زائران پیش نیامده است.

وی با بیان اینکه از تاریخ ۲۵ آبان تا پنجم آذر ماه تردد کامیون های عراقی که سهم عمده ای در ترافیک محورهای مواصلاتی لرستان ممنوع شده است گفت: همچنین تردد کامیون های ایرانی نیز از محور اسلام آباد – پلدختر – اندیمشک و بالعکس ممنوع بوده و محور جایگزین در این زمینه نیز بزرگراه بروجرد – خرم آباد – نورآباد است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه