تاریخ خبر: ۱۲ آبا ۱۳۹۴
مردم  سپیددشت  از مزایای تحصیل در دانشگاه برخوردار شدند

مردم سپیددشت از مزایای تحصیل در دانشگاه برخوردار شدند

شعبه ای ازدانشکده سما وابسته به دانشگاه ازاد اسلامی با همکاری آموزش و پرورش شهر سپیددشت ومرکز سما آموزشی و فرهنگی سما خرم آباد درمهرماه سال جاری با پذیرش بیش از ۱۲۰ دانشجو درمقطع کاردانی دررشته های فنی کامپیوتر، ساختمان ، الکتروتکنیک، تربیت بدنی ،حسابداری و نقشه کشی معماری کار خود را شروع کرده است..
رئیس مرکزآموزشی وفرهنگی سما استان لرستان در این مراسم ، ضمن تشکر ازهمه برگزار گنندگان این مراسم و آموزش وپرورش شهرسپیددشت معرفی اجمالی از مرکزسما واهداف آن بازگو نمود واظهار داشت: موفقیت این دانشکده همکاری و هفکری تمام مسئولان واقشار این شهر را می طلبد. علی فولادوند همچنین ابرازامیدواری کردند: با همت همکاران محترم در آموزش وپرورش شاهد ترویج شعب بیشتری ازدانشکده های سما درمناطق محروم استان جهت تشویق جوانان با استعداد استان به تحصیل باشیم. رئیس آموزش و پرورش شهرسپیددشت هم با قدردانی از مسئولان مرکز سما در راستای جهت برخورداری مردم بخش پاپی از امکان استفاده ازتحصیل دردانشگاه در خصوص روند شکل گیری این دانشکده به ایراد سخن پرداخت.
حجت الاسلام و المسلمین امیری امام جمعه این شهر نیز در ادامه با تسلیت ایام سوگواری سرورسالار شهیدان امام حسین (ع) این حرکت را گامی بسیارمحکم و ارزشمند درجهت تشویق جوانان این شهر به علم و تحصیل دانست وازمسئولان ایجاد این دانشکده تشکروقدر دانی نمود.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image 8 (9) برق image

یک دیدگاه