تاریخ خبر: ۲۷ آبا ۱۳۹۵
تصادف زائران اربعین حسینی(ع) در محور خرم‌آباد – اندیمشک

تصادف زائران اربعین حسینی(ع) در محور خرم‌آباد – اندیمشک

پلدختر – فرمانده انتظامی شهرستان پلدختر از وقوع یک فقره تصادف زائران اربعین حسینی(ع) در محور خرم آباد – اندیمشک خبر داد.
سرهنگ صفر عبدالوند در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در سخنانی اظهار داشت: بر اثر واژگون شدن یک دستگاه سواری پژو در محور آزاد راه خرم آباد – اندیمشک سه نفر کشته و دو نفر نیز مجروح شدند.

وی بیان داشت: یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ که حامل زائران اربعین حسینی تابعه افغانستان بودند از خرم آباد به سمت اندیمشک در حرکت بود که در عوارضی دوم در ۷۰ کیلومتری جنوب پلدختر واژگون شد.

فرمانده انتظامی شهرستان پلدختر افزود: شدت این واژگونی به حدی بود که راننده پژو «حسین حسن آباد یارلقی» و دو سرنشین دیگر آن به نام های «گلچیده حسینی» و «مرتضی احمدی» در دم جان سپردند.

سرهنگ عبدالوند گفت: در اثر این واژگونی دو نفر دیگر از سرنشینان سواری پژو به نام های «احمد علی» و «محمد علی محمدی» مجروح شدند که توسط امدادگران و اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امام علی(ع) اندیمشک منتقل شدند.

وی گفت: بر اساس اعلام کارشناس تصادفات پلیس راه محور آزاد راه خرم آباد- اندیمشک، خستگی و خواب آلودگی راننده سواری پژو علت این حادثه رانندگی بوده است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه