تاریخ خبر: ۲۸ آبا ۱۳۹۵
محور استان لرستان به ایلام تا پنجم آذرماه مسدود است

محور استان لرستان به ایلام تا پنجم آذرماه مسدود است

معاون فرماندهی انتظامی استان لرستان گفت:محور استان لرستان به ایلام و مرز مهران تا پنجم آذرماه مسدود است.

سرهنگ رضا شیراوژن در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد با اشاره به مسدود شدن محور لرستان به ایلام اظهار داشت: تردد در محورهای پلدختر به سمت دره‌شهر، ایلام و مرز مهران کاملاً مسدود است و تنها خودروهای محلی حق تردد در این مسیر را دارند.

وی با بیان اینکه محور لرستان به ایلام از ۲۷ آبان تا پنجم آذرماه مسدود است افزود: زائران در مسیر بازگشت می‌توانند از این محور استفاده کنند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان عنوان کرد: با توجه به ازدحام جمعیت و عدم امکان پذیرایی از زائران اربعین حسینی و عدم امکان سرویس‌دهی در مرز مهران این مسیر کاملاً مسدود شده است.

وی با اشاره به اینکه زائران می‌توانند از مسیر چذابه حرکت کنند بیان کرد: در ورودی و خروجی شهرستان پلدختر دو ایستگاه ایست و بازرسی برای ایجاد نظم، امنیت و آرامش مسافران مستقر شده است.

شیراوژن به جلوگیری از زائران فاقد مدارک قانونی برای ورود به کشور عراق اشاره کرد و گفت: تاکنون سه هزار نفر از اتباع بیگانه که فاقد مدارک و مجوزهای لازم بودند عودت داده شدند.

وی تصریح کرد: تمام کسانی که قصد دارند به کشور عراق سفر کنند باید تمام مدارک لازم را داشته باشند چرا که بدون مجوز قانونی حق ورود به کشور عراق را ندارند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه