تاریخ خبر: ۲۸ آبا ۱۳۹۵
نیمی از واحدهای شهرک‌های صنعتی لرستان با ظرفیت۵۰درصد فعالیت دارند

نیمی از واحدهای شهرک‌های صنعتی لرستان با ظرفیت۵۰درصد فعالیت دارند

خرم آباد- مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان گفت: نیمی از واحدهای شهرک های صنعتی لرستان با ظرفیت ۵۰ درصد فعالیت دارند.
بختیار رازانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در سخنانی با بیان اینکه استان لرستان دارای ۲۱ شهرک و ناحیه صنعتی است اظهار داشت: در حال حاضر نیمی از واحدهای فعال در این شهرک ها با ظرفیت ۵۰ درصد فعالیت دارند.

وی با اشاره به توسعه شهرک های تقاضا محور در لرستان بیان داشت: میانگین مساحت شهرک هایی که در شهرهای تقاضا محور داریم زیر ۵۰ هکتار بوده و این در حالیست که توسعه صنعتی برای شهرک سازی معمولا بالغ بر ۵۰۰ تا ۶۰۰ هکتار زمین نیاز دارد.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان در ادامه سخنان خود بر ضرورت تقویت بنگاههای صنعتی کوچک و متوسط با اشتغال زیر ۵۰ نفر تاکید کرد و گفت: این اقدام تحت عنوان رونق اقتصادی در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی عملیاتی می شود.

رازانی با بیان اینکه حدود ۳۰۰ واحد صنعتی کوچک و متوسط در شهرک های صنعتی لرستان وجود دارد گفت: یکی از اهداف شرکت شهرک های صنعتی استان کمک برای رونق اقتصادی این واحدها است.

وی بر ضرورت بهبود زیر ساختها در شهرک های صنعتی لرستان تاکید کرد و گفت: امسال ۱۶ میلیارد تومان برای شهرک های صنعتی استان اختصاص یافته که اگر تخصیص یابد به طور حتم تحول خوبی در بحث تقویت زیر ساختهای شهرک های صنعتی ایجاد می شود.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

13950528000046_PhotoA image image image

یک دیدگاه