تاریخ خبر: ۲۸ آبا ۱۳۹۵
ضرورت ایجاد اشتغال برای ایثارگران در دستگاه‌های اجرایی لرستان

ضرورت ایجاد اشتغال برای ایثارگران در دستگاه‌های اجرایی لرستان

خرم آباد – مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان بر ضرورت ایجاد اشتغال برای ایثارگران در دستگاههای اجرایی این استان تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، مراد روشنی صبح شنبه در جلسه شورای ترویج ایثار و شهادت در سخنانی با اشاره به اینکه در جلسات گذشته مقرر شد که همه ادارات و مراکز سطح استان اقدام به نصب وصیت نامه شهدا در محیط کار خود کنند اظهار داشت: تا کنون این اقدام از سوی برخی از دستگاههای اجرایی، مراکز و بانکهای استان عملیاتی نشد است.

وی با تاکید بر ضرورت اجرای این مصوبه توسط تمام دستگاههای اجرایی، مراکز و بانکهای استان عنوان کرد: در گذشته بیشتر به بحث نصب تصاویر شهدا در سطح ادارات و مراکز استان توجه شد و این در حالیست که کلام شهدا در قالب وصیت نامه آنها می تواند در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاثیر گذار باشد.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان با تاکید بر ضرورت انتقال کلام شهدا به نسل جوان و اقشار مختلف جامعه تاکید کرد و بیان داشت: امیدواریم دستگاههای اجرایی استان در راستای اجرای مصوبه نصب وصیت نام شهدا در محیط کاری خود اقدام کنند.

روشنی همچنین در ادامه سخنان خود از همکاری نداشتن برخی از مدیران دستگاههای اجرایی استان در اجرای طرح «سپاس» بیان داشت: این طرح در راستای دیدار و تکریم از خانواده شهدا صورت می گیر و این در حالیست که برخی مدیران تا کنون ملاقاتی با خانواده شهدا نداشته اند.

وی همچنین از نامگذاری آزاد راه خرم آباد – اراک به نام شهید بروجردی خبر داد و گفت: همچنین تندیس شهیدان رحیمی و شهید نعمت الله سعیدی نیز مقرر شده که در بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد نصب شود.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان همچنین در ادامه سخنان خود بر ضرورت ایجاد اشتغال برای ایثارگران در دستگاههای اجرایی استان تاکید کرد و گفت: بر اساس قانون باید ۲۵ درصد استخدام دستگاههای اجرایی به ایثارگران اختصاص پیدا کند که این امر در برخی از دستگاههای اجرایی استان اجرایی نمی شود.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه