تاریخ خبر: ۱۹ تیر ۱۳۹۵
پروژه آزاد راه خرم‌آباد- بروجرد- اراک نیازمند ۱۲۰۰ میلیارد تومان است

پروژه آزاد راه خرم‌آباد- بروجرد- اراک نیازمند ۱۲۰۰ میلیارد تومان است

پروژه آزاد راه خرم‌آباد- بروجرد- اراک نیازمند ۱۲۰۰ میلیارد تومان است

استاندار لرستان گفت: مجموع اعتبار پروژه آزادراه خرم‌آباد- بروجرد- اراک حدود ۱۲۰۰ میلیارد تومان است.

هوشنگ بازوند ظهر امروز در حاشیه بازدید از آزادراه خرم‌آباد- بروجرد- اراک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پروژه آزادراه خرم‌آباد- بروجرد- اراک که به نام شهید «بروجردی» نام‌گذاری شده است خوشبختانه یکی از پروژه‌های فعال کشور است.

وی بابیان اینکه قرارداد اولیه پروژه آزاد راه حدود ۹۶۰ میلیارد تومان بوده که با تعدیل بالغ‌بر هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان است، افزود: ۹۸۰ نفر به‌ صورت فعال در پروژه آزادراه خرم‌آباد- بروجرد- اراک مشغول کار هستند.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه پروژه آزاد راه خرم‌آباد- بروجرد- اراک  از طرف یکی از موسسه‌های زیرمجموعه قرارگاه خاتم‌الانبیاء(عج) در حال اجرا است، عنوان کرد: تونل‌های در حال احداث این پروژه ازنظر طول، عرض و ارتفاع یکی از پیچیده‌ترین تونل‌های کشور هستند.

وی بیان کرد: در رابطه با اتمام این پروژه مشکلاتی در طول مسیر با منابع طبیعی داشتیم که امیدواریم هر چه سریع‌تر این مشکلات را برطرف کنیم.

بازوند گفت: پروژه آزادراه خرم‌آباد- بروجرد- اراک به‌ عنوان یک پروژه زیرساختی می‌تواند در توسعه اقتصاد استان نقش بسزایی داشته باشد بنابراین امیدواریم با توجه به برنامه و سند اقتصاد مقاومتی هر چه سریع‌تر بتوانم این پروژه‌ها را تکمیل کنیم چراکه در رونق اقتصادی اثرگذار است.

وی مجموع اعتبار پروژه آزادراه خرم‌آباد- بروجرد- اراک را حدود هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان برشمرد و گفت: قرارگاه خاتم انبیاء در تدارک است تا این پروژه را به بهره‌برداری برساند.

استاندار لرستان در رابطه با اشتغال‌زایی این پروژه اظهار داشت: بیش از هزار و ۵۰۰ نفر در این پروژه و هزار و ۳۰۰ نفر در پروژه راه‌آهن فعالیت دارند که درمجموع می‌توان گفت با اجرای این دو پروژه دو هزار و ۸۰۰ نفر مشغول به کار شده است.

منبع: تسنیم

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

82221032-70999743 82158175-70881064 82156552-70877909 1764195

یک دیدگاه