تاریخ خبر: ۱۹ تیر ۱۳۹۵
کتابخانه‌ها و کانون پرورش فکری کودکان لرستان تفاهم‌نامه امضاکردند

کتابخانه‌ها و کانون پرورش فکری کودکان لرستان تفاهم‌نامه امضاکردند

کتابخانه‌ها و کانون پرورش فکری کودکان لرستان تفاهم‌نامه امضاکردند

اداره کل کتابخانه‌های عمومی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

با امضای تفاهم نامه مشترک میان اداره کل کتابخانه های لرستان و اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، بستری برای همکاری مشترک میان طرفین فراهم شد.

این تفاهم نامه ظهر امروز در دفتر مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان منعقد شد و طی آن همکاری جدیدی در دستور کار طرفین قرار گرفت.

رضا مختارپور سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان در این جلسه با بیان اینکه این تفاهم نامه اولین بار است که میان طرفین منعقد می شود، اظهار امیدواری کرد که این همکاری متقابل بتواند در پیشبرد اهداف دو طرف و به ویژه در زمینه ترویج فرهنگ کتاب خوانی تاثیر گذار باشد.

وی افزود: همفکری در بحث فرهنگی و استفاده از ظرفیت های موجود می تواند فصل تازه ای  در خدمت رسانی به کودکان و نوجوانان رقم بزند.

محمد جواد محمدی مدیر کل کانون پرورش فکری استان لرستان نیز طی سخنانی ضمن ابراز خرسندی از همکاری و انجام فعالیت های  مشترک با اداره کل کتابخانه های عمومی استان، کتاب و کتاب خوانی را فصل مشترک فعایت های طرفین برشمرد .

وی عنوان کرد: برای ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی در استان باید از تمامی ظرفیت های فرهنگی، هنری، ادبی، آموزشی و پژوهشی موجود بهره گرفت.

منبع: مهر

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

13940130000828_PhotoA 2091349 IMG11403393 501511_976

یک دیدگاه