تاریخ خبر: ۳۰ آبا ۱۳۹۵
درگفت‌وگو با مهر مطرح شد؛ حمله گرگ‌ها به گله دامدار پلدختری

درگفت‌وگو با مهر مطرح شد؛ حمله گرگ‌ها به گله دامدار پلدختری

پلدختر – گرگ های درنده و گرسنه در منطقه سلطان کوه پلدختر به گله یک روستایی حمله و گوسفندان این دامدار را تلف و زخمی کردند.
سرهنگ صفر عبدالوند فرمانده انتظامی پلدختر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر از حمله گرگ های گرسنه و درنده به گله دامدار روستای این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: گله «روحانی محمدی» یکی از دامداران ساکن روستای «باغ گل گل» از توابع شهرستان پلدختر مورد حمله گرگ های درنده قرار گرفت.

وی گفت: این حادثه در «سلطان کوه» واقع در شمال پلدختر اتفاق افتاد و در این حمله تعدادی از گوسفندان این دامدار تلف شدند.

محمدی صاحب و چوپان این گله نیز در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ظهر روز گذشته که گوسفندانم را برای چرا به کوه های اطراف روستای محل سکونت خود برده بودم به طور ناگهانی با حمله چند قلاده گرگ گرسنه و درنده مواجه شدم.

وی افزود: با وجود تلاش فراوان نتوانستیم گوسفندانم را از چنگال گرگ های گرسنه نجات دهم و در این حمله سه راس از گوسفندان تلف و چهار راس دیگر از آنها زخمی شدند.

محمدی تصریح کرد: سال گذشته نیز دچار چنین حادثه ای شدم و در حمله گرگ ها ۲۶ راس از گوسفندانم طعمه گرگ ها شدند و در این دو حادثه متحمل خسارات زیادی شدم.

وی افزود: البته در این دو حمله با وجود در اختیار داشتن اسلحه اما برای حفاظت از محیط زیست و حیات وحش تیری از آن به سمت گرگ ها شلیک نکردم.

این دامدار روستایی پلدختر گفت: به دلیل این دو حادثه دچار خسارات سنگینی شدم و با این وجود تنها خواسته ام از مسئولان این بوده که در پرداخت بدهی ۱۰۰ میلیون ریالی که به کمیته امداد دارم مرا مساعدت کنند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه