تاریخ خبر: ۰۱ آذر ۱۳۹۵
بیش از ۳۲۴ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی لرستان پرداخت شد

بیش از ۳۲۴ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی لرستان پرداخت شد

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: ۳۲۴ میلیارد و ۵۴۰ میلیون تومان تسهیلات رونق تولید به ۱۹۵ واحد تولیدی لرستان پرداخت‌شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، مسعود رضا بازوند ظهر امروز در جلسه هماهنگی بانک‌های استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد، به میزان تسهیلات پرداختی رونق تولید در استان لرستان اشاره کرد و اظهار داشت: در حال حاضر ۳۲۴ میلیارد و ۵۴۰ میلیون تومان تسهیلات رونق تولید به ۱۹۵ واحد استان پرداخت‌شده است.

وی با بیان اینکه استان لرستان بعد از استان‌های اصفهان و فارس رتبه سوم در زمینهٔ پرداخت تسهیلات رونق تولید را دارد، افزود: بانک کشاورزی استان به ۱۲۲ واحد، حدود ۳۱ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده است.

استاندار لرستان عنوان کرد: بانک ملی استان لرستان نیز به ۹ واحد حدود ۱۶۰ میلیارد و ۴۹۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت کرده است.

بازوند به عملکرد بانک‌های خصوصی استان لرستان در رابطه با پرداخت تسهیلات رونق تولید اشاره کرد و گفت: بانک‌های خصوصی استان تا کنون هیچ‌گونه پرداختی در رابطه با تسهیلات رونق تولید نداشته‌اند.

  1. وی با اشاره به اینکه بانک‌های پارسیان، ملت، سپه، ملی، کشاورزی، صنعت و معدن و بانک توسعه تعاون، صادرات تفاهم‌نامه‌هایی با صندوق توسعه ملی برای تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی و صادراتی منعقد کرده‌اند، تصریح کرد: باوجود منعقد شدن این تفاهم‌نامه، از مهرماه تاکنون پرداختی در این زمینه نداشته‌اند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه