تاریخ خبر: ۰۱ آذر ۱۳۹۵
نخبگان و مستعدان برتر لرستان به اردوی جهادی «آموزش» اعزام می‌شوند

نخبگان و مستعدان برتر لرستان به اردوی جهادی «آموزش» اعزام می‌شوند

رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان گفت: نخبگان و مستعدان برتر لرستان در قالب اردوی جهادی آموزش به منطقه محروم سپیددشت اعزام می‌شوند.

حمزه امیری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، اظهار داشت: به مناسبت هفته بسیج نخبگان و مستعدان برتر لرستان سوم آذرماه در قالب اردوی جهادی آموزش به منطقه محروم سپیددشت اعزام می‌شوند.

وی افزود: نخبگان لرستان در این اردوی جهادی یک‌روزه به دانش آموزان مستعد و کم برخوردار کمک‌های آموزشی ارائه می‌دهند و با حضور معلمان مناطق عشایری جلسات آموزشی برگزار می‌شود.

رئیس بنیاد نخبگان لرستان هدف از برگزاری این اردوی آموزشی را ارتباط علمی بین دانش‌آموزان و مستعدان برتر دانست و عنوان کرد: بنیاد نخبگان استان لرستان امسال در راستای اثرگذاری بر آینده کشور و آشناسازی با نیازهای واقعی، فضای فرهنگی و فکری جامعه استانی با همکاری آموزش‌وپرورش و ناحیه بسیج مقاومت منطقه پاپی اقدام به برگزاری این اردوی آموزشی کرده است.

وی بابیان اینکه اعزام نخبگان و مستعدان برتر استان به مناطق محروم استان، امسال برای نخستین بار در حال انجام است، گفت: این اردوهای آموزشی به‌صورت دوره‌های در سایر مناطق محروم استان نیز برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه